Barwy szczęścia, odcinek 2416: Klara doprowadzi macochę do szału! Zdemaskuje kłamstwa Ireny. Ojciec Klary jednak żyje?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2416: Klara doprowadzi macochę do szału! Zdemaskuje kłamstwa Ireny. Ojciec Klary jednak żyje?

Barwy szczęścia, odcinek 2416: Klara doprowadzi macochę do szału! Zdemaskuje kłamstwa Ireny. Ojciec Klary jednak żyje? ZWIASTUN

2021-03-28 8:25

W 2416 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara (Olga Jankowska) nie pozwoli na to, żeby macocha Irena Adler (Małgorzata Krzysica) dłużej ją okłamywała. Nie uwierzy w śmierć ojca, Olgierda Śliwińskiego (Tomasz Sobczak) i będzie podejrzewała, że zmarły, który ponoć zginął rok temu na wczasach w Bułgarii jednak żyje? Nie tylko to, bo podejrzenia Klary wzbudzi także zachowanie Ireny, chcącej zagarnąć cały spadek dla siebie! Podczas konfrontacji z macochą w 2416 odcinku "Barw szczęścia" Klara doprowadzi ją do ataku szały. Bo ujawni wszystkie oszustwa Ireny. Zobaczcie ZWIASTUN.

"Barwy szczęścia" odcinek 2416 - poniedziałek, 29.03.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Śmierć ojca Klary z "Barw szczęścia" jest mocno podejrzano. Odbył się już pogrzeb Olgierda Śliwińskiego, który zdaniem żony Ireny zginął jak bohater w Bułgarii. Po tym jak Klara dowiedziała się, że jej ojciec nie żyje, szybko ustaliła, że do tragedii doszło już rok temu, na wczasach. Dlaczego dopiero teraz się o tym dowiedziała. Macocha Irena dosyć pokrętnie wyjaśniła, że ciało Olgierda nie od razu nie odnaleziono. Po tych wszystkich procedurach, dopiero teraz uznano go za zmarłego. A wdowa przeżyła już żałobę i zainteresowała się spadkiem. To właśnie o pieniądze, restaurację Olgierda chodzi głównie Irenie. Dlatego zgłosiła się do Klary... Po symbolicznym pogrzebie Śliwińskiego w "Barwach szczęścia" rozpocznie się wojna o spadek!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2420: Szok na cmentarzu! Klara znów okrutnie oszukana. Zmarły pojawi się na własnym pogrzebie

W 2416 odcinku "Barw szczęścia" Klara znów spotka się z Ireną w sprawie spadku i wyzna seniorce, że przyłapała ją na kłamstwie. - Kłopot w tym, że według moich informacji ojciec nie miał żadnych długów... A to oznacza, że wprowadziła mnie pani w błąd. Śliwińska zrzuci w końcu maskę i wybuchnie wściekłością.

- Widzę, że z ciebie nieodrodna córeczka tatusia! Zależy ci tylko na pieniądzach! - zarzuci Klarze. Ale Pyrka w 2416 odcinku "Barw szczęścia" nie da się wpędzić w poczucie winy. Zwłaszcza, że należy jej coś po ojcu, który w przeszłości wiele razy ją zawiódł. Zwłaszcza kiedy zostawił Klarę i jej chorą matkę Danutę (Dorota Segda). - Oszukała mnie pani...

Sprawdź też: Janek i Sonia ostatni raz w M jak miłość. Będzie chodził po operacji, ale nikt już ich nie zobaczy - ZDJĘCIA

Macocha Klary w 2416 odcinku "Barw szczęścia" przystąpi do ataku. - Bo wiedziałam, że położysz łapę na tym spadku! Czy ty wiesz, jaki ja miałam krzyż z twoim ojcem?! Był dla mnie wyłącznie ciężarem! Należy mi się ten spadek i nie zamierzam się nim dzielić! - Irena odsłoni swoje prawdziwe oblicze. Czy Klara zrezygnuje z tego, co jej się należy po ojcu czy też wkroczy na wojenną ścieżkę z macochą? To się okaże wkrótce w "Barwach szczęścia".

Barwy szczęścia, 2414, Klara (Olga Jankowska), Marysia (Nina Szumowska), Irena Adler (Małgorzata Krzysica)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, 2414, Klara (Olga Jankowska), Marysia (Nina Szumowska), Irena Adler (Małgorzata Krzysica)
Barwy szczęścia, 2414, Klara (Olga Jankowska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, 2414, Klara (Olga Jankowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze