Barwy szczęścia, odcinek 2414: Fałszywy pogrzeb ojca Klary skończy się skandalem! Pyrka wyzna wszystkim całą prawdę - ZWIASTUN

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2414: Fałszywy pogrzeb ojca Klary skończy się skandalem! Pyrka wyzna wszystkim całą prawdę - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 2414: Fałszywy pogrzeb ojca Klary skończy się skandalem! Pyrka wyzna wszystkim całą prawdę - ZWIASTUN

W 2414 odcinku serialu "Barwy szczęścia" odbędzie się lipny pogrzeb "kochanego tatusia" Klary (Olga Jankowska) - nie zapomnimy go długo. Zestresowana Pyrka nie wytrzyma rosnącego w niej napięcia i wyrzuci z siebie całą prawdę na temat Olgierda (Tomasz Sobczak). Tymczasem on będzie patrzył na córkę znad pustej trumny z czarno-białego zdjęcia, na którym wszyscy zobaczą jego drwiący uśmieszek. Ale Klara w 2414 odcinku "Barw szczęścia" dzielnie spróbuje zmierzyć się z z powiedzeniem: "Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni"...

"Barwy szczęścia" odcinek 2414 - czwartek 25.03.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Wszystko zacznie się od tego w 2414 odcinku "Barw szczęścia", że Irena ((Małgorzata Krzysica) urządzi istny cyrk nad grobem Olgierda. Macocha Klary będzie szlochać nad faktem, że nie może przyzwyczaić się do mówienia o swoim ukochanym mężu w czasie przeszłym. 

- Był dla mnie bardzo ważnym człowiekiem, zawsze obok, kiedy go potrzebowałam, W jego życiu były różne wybory, z jednym był dumny, inne ciążyły mu jak kamień. Chciał być lepszym ojcem, lepszym dziadkiem, ale był tylko człowiekiem... - Irena naprawdę da przejmujący popis. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1578: Joasia rozdzieli Izę i Marcina. Złoży propozycję nie do odrzucenia - WIDEO

Dlh6MqZCjpY
Barwy szczęścia, 2414, Irena Adler (Małgorzata Krzysica)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, 2414, Irena Adler (Małgorzata Krzysica)

Nic dziwnego, że Klara, która na pogrzeb ojca w 2414 odcinku "Barw szczęścia" wybierze się z Marysią (Nina Szumowska), nie wytrzyma tej przemowy. Dla niej to wszystko co się dzieje to będzie jakiś skandal i w końcu da upust zgromadzonej przez lata złości.  

- Jestem córką Olgierda. Nie był idealnym ojcem, zawiódł mnie więcej razy, niż chcę pamiętać - zacznie spokojnie Klara. - Ale za jedną rzecz zawsze zawsze mu będę wdzięczna. Dał mi życie, które mogłam przekazać swojej córce, mojemu największemu szczęściu. Dlatego dziękuje ci tato - zakończy Klara równie spokojnie.

Trzeba przyznać, że żona Huberta pokaże w 2414 odcinku "Barw szczęścia" prawdziwą klasę. I choćby nie wiem jak bardzo uśmiechał się Olgierd ze swojego zdjęcia i jak bardzo zalewała się łzami jego żona, Klara pokaże swojej córce (Nina Szumowska), jak wygląda zwycięstwo dobra nad złem.        

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2413: Podły ojciec Klary żyje?! Tajemnicze zniknięcie Olgierda to początek oszustwa!

Barwy szczęścia, 2414, Klara (Olga Jankowska), Marysia (Nina Szumowska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, 2414, Klara (Olga Jankowska), Marysia (Nina Szumowska)
Barwy szczęścia, odc. 2414: Marysia (Nina Szumowska)

i

Autor: tvp/vod
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze