Barwy szczęścia, odcinek 2449: Desperacka walka Dominiki o Sebastiana! Przez swoją głupotę do końca życia będzie jeździł na wózku

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2449: Desperacka walka Dominiki o Sebastiana! Przez swoją głupotę do końca życia będzie jeździł na wózku

Barwy szczęścia, odcinek 2449: Desperacka walka Dominiki o Sebastiana! Przez swoją głupotę do końca życia będzie jeździł na wózku

2021-05-11 13:53

W 2449 odcinku "Barw szczęścia" Dominka (Karolina Chapko) zrozumie, ze nigdy nie przestała kochać Sebastiana (Kacper Krupski)! Dawna prostytutka, która uciekła ukochanemu sprzed ołtarza, w międzyczasie przeżyła poniżający związek ze Stawickim (Piotr Borowski), a kiedy on ożenił się z Anetą (Zofia Zborowska), znów została sama. I wtedy dotrze do niej straszna wiadomość, że Sebastian jest w ciężkim stanie w szpitalu! Dominika zupełnie oszaleje na tę wieść i w 2449 odcinku "Barw szczęścia" za wszelką cenę spróbuje się do niego dostać. Czy zaopiekuje się ukochanym kaleką do końca życia?

"Barwy szczęścia" odcinek 2449 - wtorek 18.05.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Wiadomość o stanie Sebastiana dotrze do Dominiki już w 2448 odcinku "Barw szczęścia". Dziewczyna dowie się, że jej niedoszły mąż próbował popełnić samobójstwo z... miłości! Niestety - jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Dominika nie zostanie dopuszczona do ukochanego przez pilnie strzegącą jego spokoju pielęgniarkę i dopiero w 2449 odcinku serialu wpadnie na pomysł, jak się do niego dostać!

Dominika zobaczy Sebastiana w 2449 odcinku "M jak miłość" zaledwie przez krótką chwilę. Niedoszła żona załamie się, bo jej ukochany będzie cały w bandażach, nieprzytomny pod kroplówką. To wtedy do niej dotrze, że pacjent jest miłością jej życia!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1593: Śmierć u Chodakowskich. Joasia ściągnie do Polski nieszczęście

Barwy szczęścia, odc. 2106. Sebastian (Kacper Krupski), Dominika (Karolina Chapko)

i

Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odc. 2106. Sebastian (Kacper Krupski), Dominika (Karolina Chapko)

Dominika razem z Renatą (Anna Mrozowska) wymyślą w 2449 odcinku "Barw szczęścia", że była narzeczona powinna napisać do Sebastiana list, w którym wyzna mu szczerze co do niego czuje. Ale problemem nadal będzie jak go dostarczyć do łóżka pacjenta...

Trzeba przyznać, że "uciekająca panna młoda" 2449 odcinku "Barw szczęścia" wpadnie na genialny pomysł! Zapakuje list do pudełka wraz ze zdjęciami z ich ślubu i poprosi pielęgniarkę-ochroniarza, aby przekazała Sebastianowi tylko paczkę. Ta, o dziwo chętnie się zgodzi, a prezent tak wzruszy pacjenta, że zaprosi ją do sali!    

W tym momencie 2449 odcinka "Barw szczęścia", podczas wzruszającego spotkania byłych narzeczonych, również Sebastian zdecyduje się na słowa prawdy. Wyzna Dominice, że trafił do szpitala przez zwykłą głupotę - skoczył na główkę do... pustego basenu! Pacjent uszkodzi sobie kręgosłup i będzie musiał jeździć na wózku do końca życia... Co gorsze, aktualna narzeczona go zostawiła i jest zupełnie sam. 

Czy Dominika w 2449 odcinku "Barw szczęścia" zostanie przy niepełnosprawnym ukochanym i wynagrodzi mu w ten sposób wszystkie krzywdy, jakie mu uczyniła? 

Zobacz także: M jak miłość. Jakub Józefowicz poważnie zachorował. Ponad miesiąc walczył o życie - WIDEO

Barwy szczęścia, odc. 2088. Sebastian (Kacper Krupski), Dominika (Karolina Chapko)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2088. Sebastian (Kacper Krupski), Dominika (Karolina Chapko)
Barwy szczęścia, odc. 2106. Sebastian (Kacper Krupski), Dominika (Karolina Chapko)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2106. Sebastian (Kacper Krupski), Dominika (Karolina Chapko)
Barwy szczęścia odc. 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)
Barwy szczęścia odc. 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)
Najnowsze