Barwy szczęścia, odcinek 2448: Dramatyczne wyznanie na łożu śmierci. Tylko tak Dominika może uratować samobójcę Sebastiana

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2448: Dramatyczne wyznanie na łożu śmierci. Tylko tak Dominika może uratować samobójcę Sebastiana

Barwy szczęścia, odcinek 2448: Dramatyczne wyznanie na łożu śmierci. Tylko tak Dominika może uratować samobójcę Sebastiana

W 2448. odcinku "Barw szczęścia" zdesperowana Dominika (Karolina Chapko) zjawi się w szpitalu, aby koniecznie porozmawiać z Sebastianem (Marek Krupski). Niedoszła żona zrobi absolutnie wszystko, aby pokonać szpitalną zaporę w postaci niesympatycznej pielęgniarki i przekazać ukochanemu bardzo ważne słowa oraz wyjątkowy prezent! Czy Sebastian i Dominika znów zostaną parą? Okoliczności będą straszne, bo były narzeczony Dominiki trafi do szpitala po próbie samobójczej z powodu złamanego serca, a winowajczynią jest właśnie była prostytutka... Sebastian nie będzie chciał widzieć Dominiki w szpitalu, ale ona i tak się do niego przedrze. Zdradzamy, że w 2448 odcinku „Barw szczęścia” popłyną szczere łzy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2448 - piątek, 17.05.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2448 odcinku „Barw szczęścia” Dominika zrozumie, że Sebastian jest miłością jej życia i pokona absolutnie wszystkie przeszkody, żeby go o tym poinformować. Największą barierę stworzy sam eks narzeczony, który po prostu nie będzie chciał jej widzieć! Sebastian będzie w ciężkim stanie, na bardzo silnych lekach.

- Muszę go najpierw zapytać, może nie chce pani widzieć - usłyszy Dominika od pielęgniarki chroniącej dostępu do pacjenta.

Kiedy Dominika usłyszy w 2448 odcinku „Barw szczęścia”, że Sebastian nie zgodził się na widzenie, ona wedrze się do jego sali siłą! Zdesperowana dziewczyna w drzwiach i zacznie krzyczeć na cały szpital!

- Proszę odejść! Mam się tu z panią szarpać? - pracownica szpitala zagrodzi jej drogę.

- Ale ja muszę - szepnie Dominika.

- Niczego pani nie musi, proszę opuścić szpital, bo wezwę ochronę! - krzyknie pielęgniarka.

Czytaj też: Barwy szczęście, odcinek 2439: Iwona załatwi Michalinie aborcję? Ukryje przez Markiem wpadkę Witka

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?
Barwy szczęścia, odcinek 2526: Sebastian (Marek Krupski)

i

Autor: Artrama

Ostatecznie Dominika będzie musiała się wycofać w 2448 odcinku „Barw szczęścia” przy pierwszym podejściu do sali Sebastiana. Ale kiedy wróci do domu wpadnie na pomysł, żeby pielęgniarkę przekupić!

Następnego dnia była narzeczona znów pojedzie do kliniki i spotka tę samą kobietę, broniącą dostępu do sali Kowalskiego.

- Pani znowu tutaj - westchnie na jej widok kobieta w szpitalnym fartuchu. - Przecież mówiłam, że... - zacznie, ale Dominika nie pozwoli jej dokończyć zdania.

- Wiem, Sebastian nie chce mnie widzieć. Czy przekaże mu pani? Bardzo proszę - powie była prostytutka, wręczając pielęgniarce niewielką paczuszkę i 300 złotych "za fatygę".

- Proszę schować pieniądze, a to... przekażę panu Sebastianowi - powie pielęgniarka .I tak, kiedy tylko Sebastian obudzi się w 2448 odcinku „Barw szczęścia” dostanie paczkę od Dominiki, a niej oprawione w ramkę zdjęcie z ich przedślubnej sesji.

Pielęgniarka zapyta Sebastiana, czy chce, by przeczytała mu dołączony do zdjęcia list, a on skinie głową na znak, że tak.

- Chcę, żebyś wiedział, że myślę o tobie. Byłeś i jesteś dla mnie ważny. I nigdy nie przestałam cię kochać - usłyszy.

Po twarzy Sebastiana w tym momencie 2448 odcinka „Barw szczęścia” popłyną autentyczne łzy wzruszenia! Czy da swojej niedoszłej żonie jeszcze jedną szansę?

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1587: Przerażające odkrycie Uli o Tadeuszu. Jego narzeczona zginęła w wypadku, a teraz sadownik z Grabiny wykorzystuje kobiety

Barwy szczęścia odc. 2426. Dominika (Karolina Chapko), sms od Sebastiana (Marek Kacper Krupski)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2426. Dominika (Karolina Chapko), sms od Sebastiana (Marek Kacper Krupski)
Barwy szczęścia odc. 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany