Barwy szczęścia, odcinek 2445: Patryk wyprowadzi się od Agaty. Pyrka stanie się jego największym koszmarem

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2445: Patryk wyprowadzi się od Agaty. Pyrka stanie się jego największym koszmarem

Barwy szczęścia, odcinek 2445: Patryk wyprowadzi się od Agaty. Pyrka stanie się jego największym koszmarem

2021-04-29 17:14

Patryk (Konrad Skolimowski) w 2445 odcinku serialu „Barwy szczęścia” nie zniesie dłużej humorów narzeczonej Agaty (Natalia Zambrzycka). Będzie obarczała całym złem świata właśnie jego! A to przecież jej brat wpakował się w kłopoty, robiąc szemrane, medyczne interesy i nawet trafi do aresztu. Patryk nie omieszka o tym wspomnieć. Cała afera Jezierskiego i Pyrki w 2445 odcinku "Barw szczęścia" zacznie się od niewinnego zaproszenia na imprezę Justina (Jasper Sołtysiewicz), co rozjuszy dziewczynę.

"Barwy szczęścia" odcinek 2445 - środa, 12.05.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Patryk w 2445 odcinku „Barwy szczęścia” nie zniesie dłużej humorów narzeczonej. Będzie obarczała całym złem świata właśnie jego! A to przecież jej brat wpakował się w kłopoty, robiąc szemrane, medyczne interesy i nawet trafi do aresztu. Patryk nie omieszka o tym wspomnieć. Cała afera Jezierskiego i Pyrki zacznie się od niewinnego zaproszenia na imprezę Justina (Jasper Sołtysiewicz), co rozjuszy dziewczynę.

- Nie jestem w nastroju na imprezy, a już na pewno nie u niego! - wykrzyczy Agata.

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych 3. Ostatni 39 odcinek wstrząśnie rodziną Winnych. Takiego finału nikt się nie spodziewał

Barwy szczęścia, odcinek 2405 ZWIASTUN. Darek zdradzony przez Józka i Gabrysię! Oliwka zbuntuje się przeciwko Kajtkowi i jego rodzinie

Młody Jezierski w „Barwy szczęścia” spróbuje podejść do narzeczonej łagodnie, ale wyda się to niemożliwe.

- Wiem, że Justin nie jest twoim ulubieńcem, ale on naprawdę się zmienił. Daj mu szansę. (…) Pracujemy razem… - wyjaśni chłopak.

 - I to mnie niepokoi. Kłopoty to specjalność Justina – usłyszy w odpowiedzi.

 Tego dla Patryka będzie za wiele. Wygarnie Agacie co sądzi o jej podejściu.

- Boisz się, że spędzam czas z Justinem, dlatego że ma na koncie kilka afer? Może powinniśmy się również wyprowadzić, żeby uniknąć zgubnego wpływu Huberta? (…) - Nie masz problemu z osądzaniem moich kumpli, ale kiedy ktoś z twojej rodzinki coś przeskrobie, to Boże broń powiedzieć na jego temat złe słowo – wyrzuci z siebie Patryk.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1588: Magda zmieni się nie do poznania. Budzyński będzie musiał słuchać skarg na żonę!

W 2445 odcinku „Barwy szczęścia” Patryk nie zrozumie Agaty i ze wzajemnością.

 - Po prostu chcę się dobrze zabawić – powie chłopak.

- Nie będę ci przeszkadzać – skwituje Agata.

 Wiadomo już, że w „Barwach szczęścia” dojdzie do sporego kryzysu narzeczeństwa. Niestety Patryk będzie szukał pocieszenia gdzieś indziej i bardzo spodoba mu się Oliwka (Wiktoria Gąsiewska). Nie będzie mógł dłużej znosić scen Agaty. To ich ostateczny koniec? Dowiemy się niebawem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze