Barwy szczęścia, odcinek 2390: Bożena zostanie matką?! To nie dziecko Bruna

i

Autor: Artrama/ Instagram Barwy szczęścia, odcinek 2390: Bożena zostanie matką?! To nie dziecko Bruna

Barwy szczęścia, odcinek 2390: Bożena zostanie matką?! To nie dziecko Bruna

2021-02-02 14:39

W 2390 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) weźmie w ramiona dziecko i w jednej chwili stanie się matką dla małego chłopca, które zupełnie zmieni życie Stańskich. Strasznych zrządzeniem losu w hotelu Bożeny i Bruna (Lesław Żurek) pojawi się niemowlę porzucone przez rodziców. To właśnie ona w 2390 odcinku "Barw szczęścia" zaopiekuje się dzieckiem znalezionym w pustym pokoju. Zrobi jej się żal maleństwa, które od pierwszej chwili pokocha matczyną miłością. A dziecko będzie ofiarą przestępstwa!

"Barwy szczęścia" odcinek 2390 - piątek, 19.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Bożena i Bruno z "Barw szczęścia" zostaną rodzicami? Zwiastun nowych odcinków serialu zapowiada duże zmiany u Stańskich, ale nie wszystko będzie tak piękne, jak pozornie mogłoby się wydawać! Już od dawna małżonkowie myśleli o powiększeniu rodziny, ale okazało się, że Bruno jest bezpłodny. Teoretycznie mają szansę na dziecko, ale tylko jeśli podda się bolesnemu zabiegowi. W klinice leczenia niepłodności Stańsy usłyszeli diagnozę, która sprawiła, że zrezygnowali z marzeń o własnej rodzinie.

Los sprawi, że w 2390 odcinku "Barw szczęścia" w życiu Bożeny i Bruna pojawi się dziecko, które rozbudzi matczyne uczucia w jej sercu. To właśnie Stańska usłyszy płacz dziecka dobiegający z jednego z hotelowych pokoi. Okaże się, że ludzie, którzy podawali się za rodziców małego chłopca nagle zniknęli! Zaniepokojona sytuacją Bożena w 2390 odcinku "Barw szczęścia" zadzwoni pod podany przez nich podczas rejestracji numer telefonu i usłyszy, że goście hotelu nie mieli dzieci, a do tego poprzedniej nocy zginęli w wypadku samochodowym.

Bruno natychmiast wezwie policję, a recepcjonistkom Karolinie (Marta Dąbrowska) i Sylwii (Anna Maria Kosik) poleci sprawdzić rezerwacje z ostatnich tygodni. W 2390 odcinku "Barw szczęścia" dla Bruna stanie się jasne, że tajemnicze porzucenia małych dzieci przez rodziców, gości hotelu, to nie przypadek. Stański dojdzie do wniosku, że mogło tu dochodzić do handlu dziećmi!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2390: Bruno oskarżony o handel dziećmi! Dojdzie do tragicznego wypadku

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Iwona po rozstaniu z Markiem znajdzie nowego ojca dla Wioletki? Zanosi się na niezłą rewolucję

Kiedy w 2390 odcinku "Barw szczęścia" do akcji wkroczy policja, a Bruno stanie się głównym podejrzanym w sprawie handlu dziećmi, Bożena nie będzie mogła uwierzyć w koszmar, jaki rozegra się na jej oczach. Z drugiej strony poczuje bliską więź z porzuconym dzieckiem. Zaopiekuje się chłopczykiem znalezionym w pokoju. A ponieważ para, która zginie w wypadku, miała być docelową rodziną dla niemowlęcia, zrobi się jej żal maleństwa. Niewykluczone, że wkrótce w "Barwach szczęścia" to Bożena i Bruno przygarną chłopca, który będzie ich synem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze