Barwy szczęścia, odcinek 2390: Bruno oskarżony o handel dziećmi! Dojdzie do tragicznego wypadku

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2390: Bruno oskarżony o handel dziećmi! Dojdzie do tragicznego wypadku

Barwy szczęścia, odcinek 2390: Bruno oskarżony o handel dziećmi! Dojdzie do tragicznego wypadku

2021-02-03 18:57

Szokujące oskarżenie Bruna (Lesław Żurek) w "Barwy szczęścia"! Będzie zamieszany w handel dziećmi, który rozegra się w hotelu Stańskich! Od jakiegoś czasu mają tam miejsce dziwne sytuacje. Dzieci płaczą w pokojach, podejrzani ludzie szybko się wymeldowują i uciekają, aż w końcu Bożena (Marieta Żukowska) odkryje, że zdarzył się tragiczny wypadek... W 2390 odcinku "Barwy szczęścia" do hotelu Stańskich zawita policja, która właściwie od razu stwierdzi, że to Bruno rozkręcił ohydny biznes! Stański naprawdę handluje dziećmi?

"Barwy szczęścia" odcinek 2390 - piątek, 19.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2390 odcinku "Barwy szczęścia" rozegra się prawdziwy dramat. To Bożena usłyszy krzyk dziecka i postanowi zainteresować się sprawą. Maluch będzie całkiem sam, a jego rzekomi rodzice znikną. Stańska zadzwoni na numer podany przy zameldowaniu, ale usłyszy wieści o szokującym wypadku. Dowie się, że para, o którą pyta jest bezdzietna i chwilę temu zginęła w wypadku! W 2390 odcinku "Barwy szczęścia" Bruno wezwie policje, a Karolina (Marta Dąbrowska) i Sylwia (Anna Maria Kosik) zaczną sprawdzać ostatnie podejrzane rezerwacje w hotelu.

- Możliwe, że nasz hotel był miejscem nielegalnego handlu dziećmi. Musimy przekazać policji wszystkie informacje - zadeklaruje Bruno.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1567: Janek odtrąci Sonię. Nie będzie miał dla niej litości. Ostatnia rozmowa przed rozstaniem!

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

W 2390 odcinku "Barwy szczęścia" policja zacznie śledztwo. 

- To się zdarzyło przynajmniej kilka razy. Najpierw skargi na płaczące dzieci, potem ci ludzie, którzy w pośpiechu się wymeldowywali... - skojarzy fakty Sylwia.

Tymczasem Stańska zaopiekuje się porzuconym dzieckiem, zacznie martwić się jego losem.

- A co będzie z nim potem? - zmartwi się Bożena.

- O tym zdecyduje sąd.

Śledztwem w sprawie handlu dzieci zajmie się komisarz Miracki (Marcin Słabowski), który od razu zacznie podejrzewać, że w cały ohydny przekręt zamieszany jest właściciel hotelu.

- Pańscy pracownicy opowiedzieli nam o przynajmniej kilku wcześniejszych przypadkach. (...) Nic pan o tym nie wiedział? - zapyta komisarz.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1567: Ula i Bartek znikną z Grabiny. Pożegnają się z rodziną i rozpoczną nowe życie

W 2390 odcinku "Barwy szczęścia" Bruno zacznie rozumieć, że policja właśnie jego podejrzewa o prowadzenie handlu dziećmi. Tym bardziej, że komisarz przypomni Stańskiemu, że był zamieszany w aferę hazardową.

- Jestem o coś oskarżony? - zapyta zdenerwowany Bruno.

- Tam gdzie pojawia się hazard, są też pieniądze, długi, ludzie z kryminalna przeszłością... Im wcześniej pan zacznie z nami współpracować, tym lepiej dla pana - usłyszy w odpowiedzi.

Wygląda na to, że Bożena i Bruno będą mieli straszne kłopoty. Handel dziećmi to bardzo poważne zarzuty. Bruno rzeczywiście miał coś z tym wspólnego? Dowiemy się z kolejnych odcinków "Barw szczęścia".

Najnowsze