Barwy szczęścia, odcinek 2380: Iwona zostawi Markowi Wioletkę! Ciężko tego pożałuje

i

Autor: tvp/vod Barwy szczęścia, odcinek 2380: Iwona zostawi Markowi Wioletkę! Ciężko tego pożałuje

Barwy szczęścia, odcinek 2380: Iwona zostawi Markowi Wioletkę! Ciężko tego pożałuje - ZWIASTUN

W 2380 odcinku "Barw szczęścia" Iwona (Izabela Zwierzyńska) zdecyduje się na niespodziewany ruch - zostawi Markowi (Marcin Perchuć) Wioletkę (Aurelia Żarnowiecka)! Tatuś będzie w szoku bo myślał, że od momentu wyprowadzki Iwony z dzieckiem, będzie miał dom i czas tylko dla siebie i Witka. Ale sprawy potoczą się zupełnie inaczej i ktoś tu gorzko pożałuje swoich decyzji... Zobacz koniecznie ZWIASTUN 2380 odcinka "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 2380 - piątek 5.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2380 odcinku "Barw szczęścia" Iwona po rozstaniu z Markiem weźmie ostro swoje sprawy w swoje ręe. Nie będzie miała zamiaru płakać po katach i sama zajmować się małą Wioletką.   

- Powinniśmy omówić sytuację jak się opiekujemy Wioletką  - Marek  spróbuje zacząć poważną rozmowę z Iwoną, kiedy zostawi z nim Wioletkę na cały dzień w 2380 odcinku "Barw szczęścia". 

- Tu nie ma o czym dyskutować! Obowiązkami i kosztami dzielimy się pół na pół - Iwona szybko przejmie kontrolę i nad rozmową i nad sytuacją.  

- No tak, tylko że...

- Nie wiesz ile? Ja też jeszcze nie jestem pewna, ale dam ci znać. Aha, i Wioletką opiekujesz się co drugi dzień. Chyba nie chcesz być weekendowym tatusiem, prawda? To ustalmy, że dzisiaj jest twój dzień - oświadczy stanowczo Iwona i wyjdzie.

Zobacz też: BrzydUla 2, odcinek 87: Marek zostanie z dziećmi bez Uli. Odbierze wstrząsający telefon od żony. Zrobi się niebezpiecznie

Barwy szczęścia, odcinek 2380: Iwona zostawi Markowi Wioletkę! Ciężko tego pożałuje - ZWIASTUN
Barwy szczęścia, odcinek 2380: Iwona (Izabela Zwierzyńska)

i

Autor: tvp/vod

W 2380 odcinku "Barw szczęścia" stanie się jasne, że Iwona nie zamierza prowadzić życia udręczonej samotnej matki - to ona dyktuje warunki i nie zamiaru odciążać w niczym tatusia!

Marek zostanie w 2380 odcinku "Barw szczęścia" zupełnie zdezorientowany: z Wioletką, pieluchami, mlekiem i ogromnym dziecięcym wózkiem. Po ucieczce Iwony do Pyrków spodziewał się, że teraz będzie prowadził wygodne życie z Witkiem w ich wielkim domu. Ale nic z tego - dostanie pod opiekę Wioletkę i nikt się nie będzie zastanawiał, czy ma dla dziecka czas. Marek będzie miał szczęście, że Witek (Witold Sosulski) chętnie zaopiekuje się siostrą.

W końcu na pomoc Markowi przybędzie jego matka (Hanna Bieluszko), ale i ona zawiedzie jego oczekiwania. Babcia zamiast zająć się wnuczką zacznie prawić mu morały na temat jego rozstania z Iwoną! Wygląda na to, że Marek w 2380 odcinku "Barw szczęścia" gorzko pożałuje wszystkiego co zrobił Iwonie...

- Po rozstaniu szybko weźmie się w garść, ustali szczegóły opieki nad dzieckiem z Markiem; niby wie, czego chce, jest konkretna, ale to pozory - zdradza dalsze losy Iwony Izabela Zwierzyńska w "Tele Tygodniu". - Wiele osób otoczy ją opieką: rodzeństwo, Krystyna, Marek też będzie zachowywał się poprawnie. Myślę, że to rozstanie wyjdzie jej na dobre, ale zanim wyjdzie na prostą musi upłynąć sporo czasu. W jej życiu pojawią się nowi mężczyźni, jednak póki co o żadnym z nich nie pomyśli w kontekście budowania relacji. Skupi się na rodzinie, domu, dziecku i pracy; pojawią się pewne problemy natury finansowej, z którymi będzie musiała się zmierzyć. Będzie ciekawie - dodała aktorka.

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1565: Dramat Szymka. Zachoruje po rozstaniu Izy z Marcinem - WIDEO

Barwy szczęścia, odcinek 2380: Wioletka (Aurelia Żarnowiecka)

i

Autor: tvp/vod
Barwy szczęścia, odcinek 2380: Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marek (Marcin Perchuć), Wioletka (Aurelia Żarnowiecka)

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze