Barwy szczęścia, odcinek 2376: Bolesne wyznanie Iwony. Powie rodzinie Marek zrobił jej i Wioletce!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2376: Bolesne wyznanie Iwony. Powie rodzinie Marek zrobił jej i Wioletce!

Barwy szczęścia, odcinek 2376: Bolesne wyznanie Iwony. Powie rodzinie co Marek zrobił jej i Wioletce!

2021-01-21 11:41

Wkrótce w serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do rychłego końca związku Iwony (Izabela Zwierzyńska) i Marka (Marcin Perchuć). To nie będzie rozstanie z klasą! Pyrka z dzieckiem będą musiały uciekać do Huberta (Marek Molak) i Klary (Olga Jankowska), którzy odejdą od zmysłów, co Złoty zrobił kobiecie. W końcu w 2376 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Iwona zbierze się na odwagę i wyzna domową tajemnicę. Rodzina nie uwierzy jak Marek potraktował ją i Wioletkę (Aurelia Żarnowiecka).

"Barwy szczęścia" odcinek 2376 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Iwona z "Barwy szczęścia" długo walczyła o związek z Markiem. Nie pomogło nawet kupno pięknego domu i zaakceptowanie Witka (Witold Sosulski), syna Złotego, który wiecznie sprawia problemy. Od dłuższego czasu Marek oddala się od Pyrki i Wioletki, aż w końcu w "Barwach szczęścia" dojdzie do rychłego końca tego związku. Złoty potraktuje partnerkę i córkę okropnie, do tego stopnia, że uciekną szukać schronienia u Huberta, który zacznie podejrzewać, że mężczyzna pobił siostrę!

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia wyjdzie z psychiatryka, ale nie odzyska Julki! Ojciec Edward zamknie ją w zakonie - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

W 2376 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara, Hubert i Agata (Natalia Zambrzycka) będą się bardzo martwić o Iwonę. Pyrka wyzna, że Marek jej nie pobił, ale właściwie zrobił coś równie złego! Pyrka przyzna się, że usłyszała koszmarne słowa, których nigdy się nie pozbędzie z głowy. Przekaże rodzinie, że według słów Marka, ten już jej nie kocha, nie kochał i był z nią właściwie tylko przez wzgląd na córkę! Cały czas ją zwodził, pozwolił myśleć, że będzie im się wspaniale żyło w nowym domu, a tak naprawdę od dawna w "Barwach szczęścia" nie chce kobiety. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1560: Magda pokaże Kamili na co ją stać. Rzuci kochance Piotrka taki tekst, że aż pójdzie jej w pięty

W 2376 odcinku serialu "Barwy szczęścia" rodzina zrozumie, że Iwona jest w szoku. Nikt się nie spodziewał, że zawsze spokojny Marek, mógł doprowadzić ją do takiego stanu. Wszystko wskazuje na to, że w "Barwach szczęścia" Pyrka będzie musiała ułożyć sobie życie od początku. Złoty skupi całą swoją uwagę na synu Witku, o którego i tak zawsze dbał najbardziej z rodziny. 

Najnowsze