Barwy szczęścia, odcinek 2373: Ojciec Patryka pogrąży go w prokuraturze? Zeznania Kornela obciążą też Damiana - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2373: Ojciec Patryka pogrąży go w prokuraturze? Zeznania Kornela obciążą też Damiana - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2373: Ojciec Patryka pogrąży go w prokuraturze? Zeznania Kornela obciążą też Damiana - ZDJĘCIA

2021-01-22 14:08

W 2373 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) będzie miał piekielne problemy. Własny ojciec oskarża go o doprowadzenie do tragicznego wypadku w kamienicy i tym samym narażenie się ubezpieczycielom, policji i prokuraturze. Niedługo w "Barwach szczęścia" Patryk będzie przesłuchiwany, a jeśli Kornel (Jakub Bohosiewicz) zezna przeciwko synowi, temu grozi nawet więzienie! Jezierski chce pogrążyć nie tylko jego, ale też Damiana (Michał Lesień), który uratował mu życie! Obaj trafią za kraty?

"Barwy szczęścia" odcinek 2373 - środa, 27.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2373 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk prawie oszaleje z nerwów. Chłopak będzie przesłuchiwany przez prokuraturę, w sprawie wypadku, który miał niedawno miejsce w "Barwach szczęścia". Doszło wtedy do zwarcia, w wyniku czego na budowie pojawił się ogień, a kamienica zaczęła się walić. Gdyby nie Damian, Patryk nie uszedłby z życiem. To on wrócił po niego do walącego się budynku. Niestety fakt, że Jezierski żyje nie uchroni go przed konsekwencjami. Kornel uważa bowiem, że to on "zarżnął interes, który przyniósłby złote jaja". 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3172: Marysia ucieknie za granicę. Bliźniaczka Dominika ją zastąpi - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

W 2373 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk zwierzy się Agacie (Natalia Zambrzycka) przed przesłuchaniem. 

- A co będzie, jeśli uznają, że to wszystko moja wina? Nawet mój ojciec może zeznawać przeciwko mnie! - zacznie panikować Jezierski.

- Nie zrobi tego... Zresztą twojego ojca nawet nie było tam na miejscu... - Agata zacznie pocieszać narzeczonego. 

- Po nim wszystkiego można się spodziewać!

- Równie dobrze może to być wina tego nowego kierownika budowy... albo tego budowlańca!

- Damiana? To chyba jeszcze gorzej. Jeśli mu przez to zabiorą dzieci... - w 2373 podsumuje beznadziejną sytuację Patryk.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia wyjdzie z psychiatryka, ale nie odzyska Julki! Ojciec Edward zamknie ją w zakonie - ZDJĘCIA

Jeśli faktycznie w 2373 odcinku "Barwy szczęścia" Jezierski zezna przeciwko synowi, on i Damian będą mieć poważne problemy. Prokuratura może orzec, że to któryś z nich doprowadził do wypadku na budowie, co skutkowało bezpośrednim narażeniem życia innych osób. O dawna wiadomo, że dla Kornela z "Barw szczęścia" liczą się interesy i pieniądze, dlatego jest spore prawdopodobieństwo, że Agata będzie musiała odwiedzać Patryka w więzieniu! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze