Pierwsza miłość. Marysia wyjdzie z psychiatryka, ale nie odzyska Julki! Ojciec Edward zamknie ją w zakonie - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa/ Krzysztof Citak Pierwsza miłość. Marysia wyjdzie z psychiatryka, ale nie odzyska Julki! Ojciec Edward zamknie ją w zakonie - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Marysia wyjdzie z psychiatryka, ale nie odzyska Julki! Ojciec Edward zamknie ją w zakonie - ZDJĘCIA

2021-01-21 22:52

Marysia (Aneta Zając) z serialu "Pierwsza miłość" jest zamknięta w psychiatryku, pod ciągłą kontrolą szykanujących ją lekarzy. Każą jej brać leki, a za nieposłuszeństwo związana Domańska będzie siedzieć w izolatce! Niedługo w serialu "Pierwsza miłość" kobieta wyjdzie na wolność, ale odkryje, że Edward (Marek Siudym) przejął całkowitą kontrolę nad Julką (Łucja Kawczak) i wysłał dziewczynkę do zakonu! Życie Marysi znów obróci się w koszmar. Straci córkę!

Tragedia Marysi z serialu "Pierwsza miłość"

Obecnie w "Pierwsza miłość" Marysia walczy o przetrwanie w psychiatryku. Nie ma co liczyć na dobre traktowanie od strony lekarzy. Jest tam poniżana i nie zapowiada się, żeby szybko opuściła szpitalne mury. Ten moment w "Pierwszej miłości" jednak nadejdzie, a Domańska w końcu opuści ośrodek. Niestety szybko się okaże, że zastanie swoje prywatne sprawy w ruinie, a Edward zdążył zniszczyć jej życie. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 79: Ula przekaże Markowi wyniki badań krwi. Spełni się koszmar Uli o ciąży z Arturem?

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia po wypadku trafi do psychiatryka. To dopiero początek koszmaru Domańskiej

Niebawem w "Pierwszej miłości" Julka zacznie uczęszczać do zamkniętej i prywatnej szkoły sióstr zakonnych. Edward dzięki intrydze pozbył się Marysi i Michała (Wojciech Błach), który przegrał z nim w sądzie batalię o dziecko. Właśnie tak Julka będzie pod pełną opieką Edwarda, który zmusi ją do pójścia do szkoły zakonnej. Kiedy Marysia w "Pierwszej miłości" wyjdzie z psychiatryka okaże się, że straciła córkę i może jej nigdy nie odzyskać. Prawdopodobnie pomoc przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony. 

Przeczytaj: M jak miłość. Nowe życie Lilki i Mateusza. Bogaty Jacek Kotowski odda im wszystko - WIDEO

Wkrótce w "Pierwszej miłości" to Dominika (Aneta Zając) pomoże siostrze w wydostaniu dziecka ze szkoły. Jak to ona ma w zwyczaju posunie się do włamania, kradzieży i oszustw, ale cel zostanie osiągnięty. Czy to jednak starczy by powstrzymać Edwarda? Z pewnością nie, bo ojciec Marysi ma plan jak zniszczyć jej życie. 

Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak)

i

Autor: ATM Grupa/ Krzysztof Citak Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak)
Pierwsza miłość, Julka (Łucja Kawczak), Edward (Marek Siudym)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, Julka (Łucja Kawczak), Edward (Marek Siudym)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze