Pierwsza miłość, odcinek 3157: Marysia straci dziecko w psychiatryku. Pomoże jej chory pacjent

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3157: Marysia straci dziecko w psychiatryku. Pomoże jej chory pacjent

Pierwsza miłość, odcinek 3157: Marysia straci dziecko w psychiatryku. Pomoże jej chory pacjent

2021-01-18 10:53

W 3157 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) dalej będzie walczyć o siebie w zakładzie psychiatrycznym. Personel szpitala tylko ją dobije. Potraktują Domańską jak intruza, który nie ma nic do gadania! Kobieta nie będzie do końca świadoma, co wyprawia się za murami ośrodka. W "Pierwszej miłości" oprócz problemów psychicznych, Marysia odkryje, że straciła dziecko! Pomoc przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony.

"Pierwsza miłość" odcinek 3157 - piątek, 22.01.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3157 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia wciąż będzie gnębiona w zakładzie psychiatrycznym. Trafiła tam za sprawą dziwnego zbiegu okoliczności, poprzez sprzeczkę z policją i w końcu areszt. Domańska czuje się zdrowa, ale wciąż będą wmawiać jej problemy psychiczne. Najgorsze w "Pierwszej miłości" będzie jednak to, że za murami placówki będzie rozgrywał się jej rodzinny dramat. Michał (Wojciech Błach) straci kontrolę nad sprawami adopcyjnymi Julki (Łucja Kawczak) i finalnie doprowadzi do tego, że Marysia straci dziecko.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży ucieknie z domu w środku nocy! Przerazi ją reakcja Marka - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia po wypadku trafi do psychiatryka. To dopiero początek koszmaru Domańskiej

Niebawem w "Pierwsza miłość" do Marysi dotrą dramatyczne wiadomości. Z powodu tego, że ona przebywa w zakładzie zamkniętym, a Michał nigdy nie był prawnym opiekunem dziewczynki, Julka trafi pod opiekę do Edwarda (Marek Siudym)! Biologiczny ojciec Marysi zatriumfuje, bo przecież już jakiś czas temu obwieścił córce, że chce zajmować się wnuczką. W końcu przejmie nad nią opiekę, a Domańską w 3157 odcinku "Pierwsza miłość", pod pretekstem załamania się, przeniosą do izolatki.

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3 sezon. Małgorzata Socha dołącza do obsady! Wiemy kogo zagra. To będzie podła kobieta, która zatruje życie Kasi Winnej

W 3157 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia nie zostanie z problemami całkiem sama. W psychaitryku pozna innego pacjenta, który okaże się być pomocny. Domańska w "Pierwszej miłości" zacznie szykować się do ucieczki z ośrodka, ale wie, że sama tego nie zrobi. Uzna, że nowopoznany pacjent może jej w tym pomóc. Marysia nie wyobrazi sobie życia z daleka od Julki, a tym bardziej tego, że dziewczynka może być na stałe pod opieką chciwego i przebiegłego dziadka. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze