Barwy szczęścia, odcinek 2369: Bruno szantażowany przez wspólnika! Rafał zniszczy życie Stańskich

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2369: Bruno szantażowany przez wspólnika! Rafał zniszczy życie Stańskich

Barwy szczęścia, odcinek 2369: Bruno szantażowany przez wspólnika! Rafał zniszczy życie Stańskich

W 2369 odcinku "Barw szczęścia" w hotelu Stańskich znów pojawi się Rafał (Wojciech Solarz). Dawny wspólnik Bruna (Lesław Żurek) właśnie opuści więzienie i natychmiast przypuści na niego atak. I trzeba przyznać, że będzie miał mocne dowody - tylko czy na pewno będą prawdziwe? W 2369 odcinku Bruno wpadnie w prawdziwy szał, kiedy dowie się czym dawny wspólnik zamierza go szantażować. Czy Zaborski dobije małżeństwo i biznes Stańskich?

"Barwy szczęścia" odcinek 2369 - czwartek, 21.01.2021, o godz. 20 w TVP2

W 2369 odcinku "Barw szczęścia" w hotelu Stańskich pojawi się Rafał. Były wspólnik Bruna po wyjściu z więzienia pierwsze kroki skieruje właśnie do Bożeny i jej męża, a już w recepcji zacznie szastać wielkimi pieniędzmi!

- Mam nadzieję, że na zawsze, bo adwokat jest pewien, że mnie uniewinnią - odpowie Karolinie (Marta Dąbrowska) na pytanie, czy jeszcze wróci za kratki.

Niestety, poczucie pewnej wygranej w sądzie da cwaniakowi siłę, aby wziąć się za porachunki z Brunem w 2369 odcinku "Barw szczęścia". I zacznie od przekupstwa, a skończy na szantażu. Czy Rafał dobije małżeństwo i biznes Stańskich?

Zobacz również: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Na dzień dobry w 2369 odcinku "Barw szczęścia" Karolina dostanie od Rafała ogromny plik banknotów jako "zaległe alimenty" na ich syna oraz bukiet kwiatów i wisiorek "na zgodę". I zaraz potem dawny wspólnik Bruna zacznie wypytywać ją o Stańskich.

- Są razem? Czy łączy ich już tylko hotel? - zapyta Rafał.

- Są razem i się kochają. Mimo tego, co naopowiadałeś o przeszłości Bruna - usłyszy od Karoliny.

Recepcjonistka powie w końcu Bożenie o pojawieniu się Rafała w hotelu w 2369 odcinku "Barw szczęścia". Wieść o tym, że Zaborski wyszedł na wolność, dotrze też do Bruna. I Stański będzie musiał obiecać przerażonej Bożenie, że skontaktuje się z prawnikiem na wypadek, gdyby były wspólnik chciał narobić mu kłopotów. 

- Obiecaj, że nie dasz mu się szantażować - poprosi Bruna żona.

- Mowy nie ma. Nie zadręczaj się. Szkoda zdrowia na tego typka - uspokoi ją Bruno. 

Jednak w 2369 odcinku "Barw szczęścia" Rafał zacznie się dopiero rozkręcać. Zaborski zwabi Stańską do opuszczonego budynku, który okaże się dawną siedzibą parabanku, w którym Rafał pracował z Brunem i zastrzelonym Andrzejem Nowakowskim. Rafał powie przerażonej Bożenie, że jej mąż uciekł przed oszukanymi ludźmi i pokaże jej Stańskiej zdjęcia Bruna z narkotykami i prostytutkami! 

Po tym szokującym spotkaniu Bożena zażąda od Bruna wyjaśnień. I Stański wpadnie w szał! Czy przekona żonę, że Rafał po raz kolejny próbuje wszystkiego, aby zniszczyć ich małżeństwo? A może dawny wspólnik naprawdę będzie miał niezłe haki na Bruna w 2369 odcinku "Barw szczęścia"? 

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2362: Stawicki wyrzuci rzeczy kochanki z domu! Aneta przekona się do czego Zbyszek jest zdolny

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze