Barwy szczęścia, odcinek 2368: Tragiczny finał seksu Klary i Huberta. Nigdy nie uda im się dogadać

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2368: Tragiczny finał seksu Klary i Huberta. Nigdy nie uda im się dogadać

Barwy szczęścia, odcinek 2368: Tragiczny finał seksu Klary i Huberta. Nigdy nie uda im się dogadać

2021-01-18 13:51

Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak) z "Barwy szczęścia" przechodzą małżeński kryzys. Wszystko przez seks, a raczej jego brak, co doprowadza do szału Pyrkę. W końcu w 2368 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będą szykowali się na upojną noc z erotycznymi zabawkami, które kupili na tę właśnie okazję. Niestety pomimo że wieczór miał być pełen doznań i uniesień, skończy się tragedią. Hubert straci cierpliwość.

"Barwy szczęścia" odcinek 2368 - środa, 20.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2368 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara i Hubert będą napaleni na pierwszy od dawna seks. Kobieta ubierze seksowną bieliznę, a Hubert zacznie ją namiętnie całować. Niestety szybko przestanie, bo zza ściany dobiegnie ryk małego dziecka, któremu najwyraźniej dzieje się jakaś krzywda. Zdenerwowany Pyrka zadzwoni na recepcję, ale krzyki dziecka nie ustaną. W takich warunkach trudno o intymną atmosferę. To jednak dopiero początek tragedii małżeństwa w 2368 odcinku "Barw szczęścia".

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 78: Marek znów podejrzewa Ulę o zdradę! Rodzina dogrzebie się prawdy - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Klara i Hubert z "Barw szczęścia" będą ponownie próbowali zbliżyć się do siebie i wreszcie uprawiać seks, ale znów coś im przerwie. Okaże się, że recepcjonistka przyprowadziła Marysię (Nina Szumowska).

- Przyprowadziłam córeczkę - powie.

Hubert nie będzie mógł uwierzyć w swoje nieszczęście. Marysia wkroczy do pokoju i przerwie rodziną chwilę samotności. Nie będzie mowy o powrocie do igraszek.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży ucieknie z domu w środku nocy! Przerazi ją reakcja Marka - ZDJĘCIA

W 2368 odcinku serialu "Barwy szczęścia" małżeństwo zacznie bawić się z dzieckiem. Marysia będzie zadowolona, ale tylko ona jedna. 

- Fajny ten hotel - powie mała dziewczynka.

- Widzisz, mówiłam ci, że to będzie udana wycieczka - odpowie Klara.

- Zależy dla kogo... - podsumuje wściekły Hubert.

W 2368 odcinku serialu "Barwy szczęścia" gorący seks, do którego w końcu nie dojdzie, zamieni się w wieczór z dzieckiem przy kartach. 

Najnowsze