Barwy szczęścia, odcinek 2344: Marek zdradzi Iwonę ze swoją eks? Sprowadzi Ninę do ich nowego domu

i

Autor: Artrama/tvp/vod Barwy szczęścia, odcinek 2344: Marek zdradzi Iwonę ze swoją eks? Sprowadzi Ninę do ich nowego domu

Barwy szczęścia, odcinek 2344: Marek zdradzi Iwonę ze swoją eks? Sprowadzi Ninę do ich nowego domu

W 2344 odcinku "Barw szczęścia" Marek (Marcin Perchuć) nie tylko zdradzi Iwonę (Izabela Zwierzyńska) ze swoją byłą żoną (Aleksandra Popławska), ale zrobi to w ich nowym domu! Przeprowadzka do wymarzonego lokum będzie dla Iwony coraz bardziej stresująca. Marek będzie urządzał dom według własnego "widzi mi się", a najważniejsze będzie dla niego miejsce dla Witka (Witold Sosulski) i... jego mamy. Iwona będzie się czuła coraz bardziej niepotrzebna i pomijana... Co zrobi w 2344 odcinku "Barw szczęścia" jak zorientuje się, że Marek z Niną będą tam spędzać wspólne noce pod jej nieobecność?!

"Barwy szczęścia" odcinek 2344 - czwartek 10.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2344 odcinku "Barw szczęścia" Iwona i Marek zaczną przeprowadzkę do nowego, pięknego domu. Zwykle jest to radosne wydarzenie, ale nie w tym związku. Para zamiast cieszyć się z urządzania lokum ich marzeń, będzie się coraz częściej kłócić.

Jedną z awantur w 2344 odcinku "Barw szczęścia" wywoła pomysł Marka, ze ich sypialnia zostanie pokojem Witka, a Iwona dowie się o tym tylko dlatego, że będzie obecna przy rozmowie ukochanego z synem! I nie będzie miała nic w tej sprawie do powiedzenia...  

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2347: Okrutne oświadczyny Stawickiego. Aneta załatwi go jednym dokumentem

- Mam wrażenie, że robisz się przewrażliwiony na punkcie Witka! I robi się to trochę męczące... - wybuchnie w końcu Iwona. 

- Może jestem trochę upierdliwy, ale nie chce niczego przegapić. Już raz straciłem czujność i prawie skończyło się to tragedią - odpowie jej wkurzony Marek. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Sytuacje rozładują nieco Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski), którzy przyjdą obejrzeć nowy dom w 2344 odcinku "Barw szczęścia". Nie na długo jednak, bo zaraz z nim do domu wjedzie podarunek od... byłej żony Marka! 

- Zobaczcie, Nina przysłała wieniec na drzwi, chyba z kwiatów japońskiej wiśni! - będzie się cieszył pan domu. 

- A ona już wie gdzie mieszkamy? - zdziwi się pani domu. 

- Tak, podałem jej adres na wypadek gdyby chciała zanocować, jak będzie odwiedzała Witka - odpowie Marek, jakby to było cos oczywistego.   No, jeśli nie będziesz miała nic przeciwko temu...- zreflektuje się. 

W 2344 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie także na jaw, że Nina dostanie klucze do domu i będzie tak naprawdę mogła bywać tam zawsze. Nie da się ukryć, że Iwona będzie mogła poczuć się jak zdradzona, nawet jeżeli do faktycznej zdrady jeszcze nie doszło...  

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze