Barwy szczęścia, odcinek 2336: Hubert wykończy staruszkę?! Popełni poważny błąd jako ratownik

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2336: Hubert wykończy staruszkę?! Popełni poważny błąd jako ratownik

Barwy szczęścia, odcinek 2336: Hubert wykończy staruszkę?! Popełni poważny błąd jako ratownik

2020-11-30 20:41

W 2336 odcinku "Barw szczęścia" Hubert (Marek Molak) bardzo przeliczy się co do swojej wiedzy i umiejętności w zawodzie ratownika medycznego. Już w pierwszy dzień pracy rozjuszy szefową Milenę (Alicja Kwiatkowska), doprowadzi do zagrożenia życia i zniechęci do siebie współpracowników! Zbyt pewny siebie Pyrka, na własną rękę podejmie decyzję, żeby nie wysyłać karetki do staruszki, która błaga o pomoc. Uzna, że kobieta blefuje! W 2336 odcinku "Barw szczęścia" kompletnie przesadzi i wyjdzie na gbura, a co najważniejsze - za jego błędy może przypłacić życiem starsza osoba!

"Barwy szczęścia" odcinek 2336 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2336 odcinku "Barw szczęścia" Hubert będzie długo wspominał swój pierwszy dzień w pracy. Będzie myślał, że jest do tego stworzony, bo przecież jego ojciec też ratował ludziom życie. Szybko się zdziwi, kiedy będzie miał do czynienia ze starszą panią, która będzie prosiła o przyjazd karetki. Przedstawi, że źle się czuje, nie rusza się z łóżka i nikt jej nie odwiedza. W 2336 odcinku "Barw szczęścia" Hubert uzna, że staruszce nic nie jest, tylko cierpi na samotność. Uzna, że nie trzeba wysyłać do niej pomocy. Szefowa i współpracownik Huberta będą w szoku, że chłopak odmówił pomocy! 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2337: Marek zdradzi Iwonę i kupi jej dom. To koniec ich chorego romansu

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2336 odcinku "Barw szczęścia" Hubert zauważy, że przesadził i zacznie się jakoś tłumaczyć.

- Ta kobieta nie była chora, tylko czuła się samotna, dlatego do nas zadzwoniła. 

- Bardzo często się zdarza, że dzwonią do nas starsi i samotni ludzie - zacznie współpracownik Huberta

- Co nie oznacza, że mamy im nie pomóc! (...) Te objawy mogły wskazywać na zawał! Chciałbyś ją mieć na sumieniu? - szefowa w 2336 odcinku "Barw szczęścia", nie będzie miała litości dla Pyrki.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2345: Stawicki zaciągnie Anetę do łóżka i złapie ją na dziecko! Tyran znajdzie kolejną ofiarę

W 2336 odcinku "Barw szczęścia" Hubert wyrobi sobie w pracy opinię cwaniaka i mądrali. Będzie o krok od wydalenia z pracy już pierwszego dnia!

- Masz gadane i to dobrze, ale trochę pokory by nie zaszkodziło. Nie masz doświadczenia w tej robocie, dopiero zaczynasz, a już miałeś odwagę powiedzieć, że starsza pani symuluje - szefowa będzie niugięta.

- Ja tylko...

- I naucz się słuchać, bo to jest bardzo ważna część twojej pracy. (...) I do tego jeszcze cwaniakujesz. 

W 2336 odcinku "Barw szczęścia" Hubert będzie kompletnie upokorzony. Staruszka, której nie będzie chciał udzielić pomocy przeżyje, ale tylko dzięki interwencji współpracowników. To bardzo źle wróży dla dalszej kariery Pyrki.

Najnowsze