Barwy szczęścia, odcinek 2332: Romanowski zerwie z Miką. Nieźle załatwi kochankę - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2332: Romanowski zerwie z Miką. Nieźle załatwi kochankę - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 2332: Romanowski zerwie z Miką. Nieźle załatwi kochankę - ZWIASTUN

2020-11-25 19:45

W 2332 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Romanowski (Maciej Jachowski) zakończy romans z Miką (Ewa Mosakowska)! Były prezes "Fit-Zdrowia" i szefowa Agaty (Natalia Zambrzycka) będą knuć jak sprawić, by Pyrka została w firmie, dalej kryła co ich łączy, a przy okazji pracowała na sukces Miki. Przebiegły Andrzej w 2332 odcinku "Barw szczęścia" zaplanuje własną rozgrywkę, udając, że zależy mu na dobru kochanki. Ale Mika przeżyje brutalne zderzenie z rzeczywistością. Bo Romanowski każe jej trzymać się od niego z daleka. Zobaczcie ZWIASTUN.

"Barwy szczęścia" odcinek 2332 - wtorek, 24.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Mika i Romanowski w 2332 odcinku "Barw szczęścia" będą musieli zmierzyć się z kolejnym buntem Agaty, jedynej osoby, która zna prawdę o ich romansie. Bo Pyrka będzie miała dosyć pracy w "Fit-Zdrowiu"! Świadoma tego, że teściowa Sławka (Ewelina Serafin) pozwie jej firmę, a szefowa też spróbuje ją pogrążyć, złoży wypowiedzenia. Dla Miki to będzie szok! Po ostatniej rozmowie z Andrzejem zrozumiała, że musi zatrzymać Agatę, bo jeśli ona odejdzie, jej kariera także będzie skończona. Nie pozwoli Pyrce się zwolnić, lecz ostry sprzeciw Agaty stanie się dla niej sporym problemem.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2334: Koniec Agaty i Patryka. Ślubu nie będzie, bo bezczelnie zmusi ją do przeprosin matki - ZWIASTUN

I tu z pomocą kochance w 2332 odcinku "Barw szczęścia" pośpieszy Romanowski. Były prezes "Fit-Zdrowia" podsunie Mice myśl, żeby zatrzymała Agatę przekupując ją mieszkaniem służbowym i samochodem. Bo sama podwyżka nie przekona Pyrki do pozostania w firmie gdzie spotkało ją tyle nieprzyjemności i została wciągnięta w romans szemranej przyjaciółki z szefem. - Zawsze wiesz co robić! - pochwali kochanka Mika.

Na twarzy Romanowskiego w 2332 odcinku "Barw szczęścia" pojawi się triumfalny uśmiech. - Powiedzmy, że mam trochę więcej doświadczenia w biznesie. I wiem jak te sprawy się załatwia...- Agata to łyknie...

Barwy szczęścia, odcinek 2332 ZWIASTUN. Pijany Stawicki zmusi Dominikę do seksu

Czar jednak szybko pryśnie kiedy w 2332 odcinku "Barw szczęścia" Mika zmieni nagle charakter ich służbowego spotkania... Na randkę! - Ostatnio mówiłeś, że to nawet podniecające, że nas ktoś może nakryć... - zacznie flirtować z Andrzejem. - Ale siedzieliśmy w samochodzie, a nie w knajpie. Wróć na miejsce!- Mieliśmy gdzieś razem wyjechać!- Ale masz nowe stanowisko i nikt ci nie da teraz urlopu...- Chociaż weekend...

Nagle Romanowski w 2332 odcinku "Barw szczęścia" zniszczy wszystkie nadzieje i złudzenia Miki. Ich romans będzie blisko końca. - O tym też chciałem z tobą porozmawiać, musimy ograniczyć nasze spotkania. Obawiam się, że Martyna dalej może mnie śledzić. Muszę być teraz bardziej ostrożny!

- A co z rozwodem? Mówiłeś, że będziemy razem?!

- Będziemy, ale chyba nie chcesz, żeby mnie żona puściła w skarpetkach...

- Nie jestem z tobą dla kasy! - zapewni go Mika w 2332 odcinku "Barw szczęścia". Romanowski będzie jednak myślał tylko o swoich pieniądzach, Kochanka zejdzie na dalszy plan. - Ale ja nie zrezygnuję z wszystkiego, na co tak ciężko harowałem. Dlatego proszę nie dzwoń, nie pisz sms-ów. Poczekaj aż ja się odezwę! 

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2332: Pijany Stawicki zmusi Dominikę do seksu! Obedrze ją z godności - ZWIASTUN

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany