Barwy szczęścia, odcinek 2325: Tragedia Darka! Pogryziony przez bestię rozstanie się z Władkiem. Ciężko zachoruje?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2325: Tragedia Darka! Pogryziony przez bestię rozstanie się z Władkiem. Ciężko zachoruje?

Barwy szczęścia, odcinek 2325: Tragedia Darka! Pogryziony przez bestię rozstanie się z Władkiem. Ciężko zachoruje?

2020-11-13 15:39

W 2325 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do tragedii. Darek (Andrzej Niemyt) i Józek (Patryk Pniewski) wybiorą się pobiegać, na nie do końca znany teren. Niestety pech zechce, że wokół obiektu będzie krążył wielki i groźny pies, który wściekle rzuci się na Darka. Mężczyzna spróbuje uciec, ale bestia zdąży zrobić mu prawdziwą krzywdę. W 2325 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że przez duże prawdopodobieństwo zarażenia wścieklizną, Władek (Przemysław Stippa) będzie musiał lecieć do Singapuru sam. Czy to ostateczny koniec związku?

"Barwy szczęścia" odcinek 2325 - piątek, 12.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2325 odcinku "Barw szczęścia" Józek będzie dochodził do formy, po przebytej niedawno operacji wycięcia nerki, którą oddał choremu bratu. W odzyskaniu zdrowia pomoże mu Darek. Wybiorą się na wspólne bieganie i żeby porozmawiać i najbliższym wyjeździe Władka do Singapuru. Darek zdradzi Sałatce, że obmyślił plan stania się tamtejszym trenerem. W 2325 odcinku "Barw szczęścia" nic nie będzie wskazywało na to, że zdarzy się prawdziwa tragedia, dopóki mężczyźni nie zapuszczą się na teren strzeżony i zaczną się tam rozglądać. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2324: Władek przyzna się Darkowi co się stało w Singapurze! Poznał kogoś? - ZWIASTUN

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2325 odcinku "Barw szczęścia" Darek przekroczy bramę prywatnego terenu i od razu zza rogu wyskoczy na niego wielki pies. Natychmiast postara się uciec, ale bestia będzie szybsza. Wgryzie się w jego nogę i nie będzie chciała puścić. Poleje się strumień krwi. Józek nie będzie w stanie mu pomóc, ale pojawi się właściciel psa i zwierzę odpuści. W 2325 odcinku "Barw szczęścia" Józek zapyta się o kartę szczepień wściekłego zwierzęcia i zostanie zapewniony, że posiada ono szczepienia. Niestety mężczyzna wykorzysta sytuację i ucieknie z miejsca zdarzenia. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Powrót Kasi do Łukasza. Fatalne święta z mężem i synem - WIDEO

W 2325 odcinku "Barw szczęścia" Darek przekreśli wszystkie plany o wyjeździe do Singapuru, ponieważ będzie musiał poddać się szeregowi szczepień przeciwko wściekliźnie. Władek nie będzie krył zdenerwowania i nawet niezbyt przejmie się chorą nogą partnera. Oznajmi, że kupił już bilety i nie ma zamiaru rezygnować z wyjazdu... W 2325 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Władek ma inne priorytety niż pomoc i zajęcie się Darkiem. Czy para ostatecznie się rozstanie przed wyjazdem za granicę? Dowiemy się już niebawem. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze