Barwy szczęścia, odcinek 2310: Aneta przez Stawickiego popełni poważny błąd u pacjenta

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2310: Aneta przez Stawickiego popełni poważny błąd u pacjenta

Barwy szczęścia, odcinek 2310: Aneta przez Stawickiego popełni poważny błąd u pacjenta

2020-10-20 11:25

W 2310 odcinku "Barw szczęścia" Aneta (Zofia Zborowska) będzie całkowicie pochłonięta romansowaniem ze Stawickim (Piotr Borowski). Ucierpi na tym jej praca. Coraz mniej zacznie się przykładać do dbania o pacjentów. Zauważy to Malwina (Joanna Gleń) i bardzo rozzłości ją podejście dentystki, które niedługo doprowadzi do ośmieszenia całej placówki dentystycznej. W końcu w 2310 odcinku "Barw szczęścia" Aneta tak zatraci się w wiadomościach ze Zbigniewem, że jej pacjent będzie oburzony. Aneta ostatecznie przesadzi, a Malwina jej tego nie daruje.

"Barwy szczęścia" odcinek 2310 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2310 odcinku "Barw szczęścia" Aneta nie będzie widziała świata poza swoim telefonem. Właśnie aplikacja "Swater" umożliwia jej romansowanie ze Stawickim. Od jakiegoś czasu wymieniają się czułymi wiadomościami i komplementami. Dentystka będzie tak pochłonięta pisaniem z lekarzem, że zapomni o swoich pacjentach. Kiedy w gabinecie zjawi się jeden z nich, każe mu czekać na fotelu, a sama skłamie, że ma bardzo ważną rzecz do załatwienia. W 2310 odcinku "Barw szczęścia" zignoruje swoje obowiązki i nawet przy pacjencie będzie klikać czułe słówka w telefon. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2310: Natalia z córką Leą wracają do Polski! Samotna mama zmieni się nie do poznana!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2310 odcinku "Barw szczęścia" Malwina będzie starać się uratować dobre imię gabinetu przed wściekłym pacjentem. Mimo że będzie miał problem z zębem, Aneta słysząc dzwonek wiadomości, przerwie zabieg i powie, że dokończy do na następnej wizycie. Zdezorientowany mężczyzna będzie w szoku. Malwina spróbuje przemówić Anecie do rozsądku. 

- Aneta, co ty robisz? - Zapyta wściekła Malwina.

- Zobacz jak on romantycznie pisze...  - Aneta nie zauważy problemu.

- Nie będę teraz czytała tych wiadomości! 

- Przestań, tu nie ma nic zdrożnego 

- Proszę cię, skup się na robocie, mamy pacjenta (...)! - Dosadnie da do zrozumienia Malwina w 2310 odcinku "Barw szczęścia" 

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Józek zdradzi Julitę z byłą dziewczyną geja Darka. Połączy go szalony romans z Gabrielą

W 2310 odcinku "Barw szczęścia" pacjent nie będzie zadowolony z jakości obsługi, jaka spotka go w gabinecie. Malwina zwróci uwagę koleżance, że to dość podejrzane, że znany chirurg pisze cały czas tyle romantycznych słówek i wierszy.

- Wiesz co, nie pasuje mi to wszystko do szanowanego chirurga... (...) Niech się z tobą spotka, a nie pisze jak dzieciak - Podsumuje Malwina. 

W 2310 odcinku "Barw szczęścia" za namową koleżanki, Aneta umówi się ze Stawickim. Może po spotkaniu wreszcie zauważy swoje błędy i skupi się na dbaniu o pacjentów. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze