Barwy szczęścia, odcinek 2306: Regina nie urodzi Frankowi dziecka. Wszystko przez mordercze treningi

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2306: Regina nie urodzi Frankowi dziecka. Wszystko przez mordercze treningi

Barwy szczęścia, odcinek 2306: Regina nie urodzi Frankowi dziecka. Wszystko przez mordercze treningi

2020-10-14 15:37

W 2306 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Regina (Kamila Kamińska) i Franek (Mateusz Banasiuk) pokłócą się o dziecko, które jeszcze niedawno tak pragnęli mieć. Ona chciałaby zajść w ciążę, bo wyleczyła się już z boreliozy, ale niespodziewanie to on zacznie stwarzać komplikacje. Podczas treningu w klubie fitness w 2306 odcinku "Barw szczęścia" Franek za namową Alana (Rafał Maślak) wpadnie na pomysł, żeby trenować jeszcze ciężej, tym razem MMA. Na wieść o tym Regina wybuchnie wściekłością! Nie zgodzi się, żeby jej ukochany katował się na morderczych treningach i zażywał jakieś wspomagacze.

"Barwy szczęścia" odcinek 2306 - środa, 14.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Regina i Franek z "Barw szczęścia" nie zostaną rodzicami. Jeszcze niedawno zakochani zgodnie mówili o dziecku i wspólnej przyszłości, ale w 2306 odcinku "Barw szczęścia" coś się zmieni. Bo mężczyzna na treningu z Alanem w fitness klubie Reginy da się przekonać trenerowi, żeby wziął się za siebie jeszcze bardziej i spróbował MMA, czyli sztuk walki, w które trzeba włożyć mnóstwo wysiłku.

Reginie w 2306 odcinku "Barw szczęścia" to się nie spodoba. Słysząc o planach ukochanego uzna, że mordercze treningi nie pozwolą jej zajść w ciążę. - Popatrz, to jest naprawdę restrykcyjna dieta. Do tego suplementy, odżywki, a nie mówiąc już o ćwiczeniach...

- Kochanie, to jest bezpieczne. Przecież nie mam zamiaru się koksować! - zapewni ją Franek. - Wiem, ale zmuszasz organizm do naprawdę intensywnego wysiłku - zauważy Regina. - No i właśnie o to chodzi w fitnessie! A ty jesteś właścicielką klubu fitness...- Która chce zajść z tobą w ciążę!- Tak, taki mamy plan... - potwierdzi Franek, który wcześniej w "Barwach szczęścia" sam namawiał partnerkę na dziecko.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2313: Iwona zdradzi Marka! Dawna miłość zwali ją z nóg

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Od słowa do słowa w 2306 odcinku "Barw szczęścia" Regina i Franek zaczną się kłócić. - I guzik z tego wyjdzie, bo ja nie potrzebuję jakiegoś Schwarzeneggera tylko materiału na ojca...- Kochanie, chyba trochę przesadzasz!- Nie przesadzam,wiem co mówię. Do tej pory odczuwam skutki mojej choroby i efekty uboczne tych wszystkich leków, które brałam garściami.- Ale ja jestem zdrowy... - odpowie Franek. Jednak nie tylko o to będzie chodziło Reginie. Bo kobieta zda sobie sprawę, że jej ukochany bardzo nieodpowiedzialnie podchodzi do życia i ich planów. I wcale nie jest tak idealnym kandydatem na ojca i męża jak jej się kiedyś wydawało.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2310: Tragedia Małgorzaty i Jerzego. Ciężka choroba zniszczy ich małżeństwo

Nad związkiem Reginy i Franka wkrótce w serialu "Barwy szczęścia" zawisną czarne chmury. Po zarzutach, że Franek buja w obłokach, ukochana da mu ostatnią szansę, żeby zajął się czymś poważnym i znalazł odpowiedzialną pracę.

Barwy szczęścia odc. 2306. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2306. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)
Barwy szczęścia odc. 2306. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2306. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)
Najnowsze