Barwy szczęścia, odcinek 2304: Syn Marka wpadnie w szał! Narkoman Witek zagrozi małej siostrze Wioletce?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2304: Syn Marka wpadnie w szał! Narkoman Witek zagrozi małej siostrze Wioletce?

Barwy szczęścia, odcinek 2304: Syn Marka wpadnie w szał! Narkoman Witek zagrozi małej siostrze Wioletce? WIDEO

2020-10-12 14:03

W 2304 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Marek (Marcin Perchuć) zabierze syna Witka (Witold Sosulski) z odwyku, ale tylko na krótką przepustkę, bo leczenie uzależnionego od narkotyków nastolatka jeszcze się nie skończy. Wręcz przeciwnie! Bo Witek przestanie panować nad emocjami kiedy w 2304 odcinku "Barw szczęścia" zobaczy ojca rozczulającego się nad małą Wioletką (Aurelia Żarnowiecka). Wyjątkowo podle zwróci się do siostry, a później wpadnie w furię, bo Marek uprzedzi go o planach na najbliższą przyszłość. Zobaczcie WIDEO z "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2304 - poniedziałek, 12.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2304 odcinku "Barw szczęścia" Marek, Iwona (Izabela Zwierzyńska), ich córka Wioletka i Witek tylko z pozoru będą szczęśliwą rodziną. Wspólny spacer po parku z matką Marka, Krystyną (Hanna Bieluszko) i jej mężem, Jaworskim (Jacek Kałucki) dla wszystkich będzie okazją, żeby rozpocząć wszystko od nowa. Po tragicznych wydarzeniach związanych z przedawkowaniem Witka, jego odwykiem oraz faktem, że Krystyna potępiła romans syna z Iwoną, postanowią puścić w zapomnienie złe chwile.

Ale Witkowi wyjątkowo trudno będzie odnaleźć się w nowej rodzinie ojca. Bo w 2304 odcinku "Barw szczęścia" nie zniesie widoku Marku z małą Wioletką. Złoty będzie idealnie czuł się w roli taty córeczki. - Dopiero teraz czuję co to znaczy instynkt ojcowski. Wspaniałe uczucie... Ciebie też od razu pokochałem, ale byłeś już duży...- Spoko tato, wszyscy wiedzą, że szczeniaki są urocze! - Witek w 2304 odcinku "Barw szczęścia" będzie wyjątkowo wredny dla siostry. Dopiero Krystyna przywoła wnuka do porządku.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2310: Tragedia Małgorzaty i Jerzego. Ciężka choroba zniszczy ich małżeństwo

Uzależnionemu od narkotyków Witkowi trudno będzie zapanować nad emocjami kiedy w 2304 odcinku "Barw szczęścia" dostanie wiadomość od swojego przyjaciela Aleksa (Hubert Wiatrowski). Dopiero teraz dowie się do czego innych kolegów doprowadziły też narkotyki. - Dlaczego mi nie powiedziałeś, co się dzieje w mojej szkole?! - syn Marka wyładuje na nim całą złość. - A to jakiś problem dla ciebie?- No! Bo chciałbym tam wrócić! Dlaczego mi nie powiedziałeś co się działo z Krzyśkiem i Bogdanem?! To moi kumple! - Ja myślę, że to nie są już twoi kumple i już nie będzie twoja szkoła. Ustaliliśmy z mamą, że jak opuścisz ośrodek to zorganizujemy ci szkołę prywatną...- Wy ustaliliście?! A ja mam coś do powiedzenia?! - krzyknie nastolatek. I choć Marek w 2304 odcinku "Barw szczęścia" postawi na swoim, to Witek nie pozwoli, żeby ojciec sterował jego życiem. Stanie się zagrożeniem nie tylko dla siebie, ale także dla Wioletki. 

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2305: Agata ofiarą wstrętnych plotek w firmie. Nazwą ją "Pyrka zdzirka"!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze