Barwy szczęścia, odcinek 2296: Dramat Ewuni. Nawet babcia Elżbieta nie da rady jej pomóc

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2296: Dramat Ewuni. Nawet babcia Elżbieta nie da rady jej pomóc

Barwy szczęścia, odcinek 2296: Dramat Ewuni. Nawet babcia Elżbieta nie da rady jej pomóc - ZWIASTUN

2020-09-30 15:25

Ewunia (Gabriela Ziembicka) z serialu "Barwy szczęścia" w 2296 odcinku będzie w coraz gorszym stanie! Cierpienie Ewy, która nie poradziła sobie jeszcze ze śmiercią swojej mamy Marty (Katarzyna Zielińska), a także śmiercią młodszej siostry i chorobą psychiczną ojca Piotra (Piotr Jankowski) zauważy Alicja Umińska (Monika Dryl). Kiedy Ewa z babcią Elżbietą (Marzena Trybała) w 2296 odcinku "Barw szczęścia" zjawi się w szpitalu u ojczyma, Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek), prawie nie będzie z nią kontaktu. A najgorsze będzie to, że także Elżbieta nie da rady sobie z depresją jedynej wnuczki... Zobaczcie ZWIASTUN "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2296 - środa, 30.09.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Co w serialu "Barwy szczęścia" będzie się działo z Ewunią Walawską? Po ostatnich traumatycznych przeżyciach związanych z porwaniem, brutalnym zabójstwem Marty, tragicznym wypadkiem, w którym zginęła jej siostra Moniczka (Natalia Żyłowska), Ewa nie będzie już radosną dziewczynką, tak jak kiedyś. Wręcz przeciwnie! W 2296 odcinku "Barw szczęścia" razem z Elżbietą odwiedzi w szpitalu Artura i dopiero wtedy okaże się jak jest z nią źle. Pogrążona w depresji Ewunia nie zareaguje nawet na spotkanie z Alicją Umińską, byłą kochanką Chowańskiego.

Elżbieta, która niedawno w "Barwach szczęścia" przejęła opiekę nad wnuczką, bo chory psychicznie Piotr nie zdołał się nią zająć, a sąd zagroził mu odebraniem praw rodzicielskich, także nie pomoże Ewuni. Nie będzie w stanie sama wyrwać jej z depresji. - Przepraszam bardzo za nią, ale nie miała ostatnio lekkiego życia. Nałożyły się problemy jej taty, Artura...To za dużo nawet dla dziecka w jej wieku... - wyjaśni zaniepokojona babcia w 2296 odcinku "Barw szczęścia".

Widok udręczonej Ewy w 2296 odcinku "Barw szczęścia" sprawi, że Alicji zrobi się żal pasierbicy Artura. I postanowi pocieszyć ją dobrym słowem. - Proszę nie przepraszać. Za dużo nawet dla dorosłego, a co dopiero dla niej. Ewa... Twój tata i Artur wyjdą na prostą, zobaczysz... Musisz się tylko uzbroić w cierpliwość. - Widzisz, pani Alicja też tak uważa... - doda Elżbieta, ale Ewunia nie zdobędzie się na żaden gest wskazujący, że coś to ją jeszcze obchodzi.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2301: Józek odda nerkę choremu bratu Jonaszowi. Tragiczny finał przeszczepu

Ale Umińska w 2296 odcinku "Barw szczęścia" nie zostawi Ewy w depresji. Postanowi pomóc dziewczynce uporać się z koszmarnymi przejściami. O ratunek dla Ewuni zwróci się do Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki), który znał Martę i był sąsiadem Piotra. - Jej babcia nie daje rady - wyjaśni Alicja. - Nikt by nie dał, po tym wszystkim co Ewa przeszła! Śmierć matki, siostrzyczki, problemy ojca, ojczyma... Wcześniej jeszcze to porwanie! Daj spokój, przecież to jest jakiś jeden wielki koszmar- Wiem, może coś byś dla niej zrobił? - Ja?! Ja z własnymi dziećmi mam problemy!- Ja, ty, coś razem... Nie z dziećmi, ty masz problemy z kobietami! A z dziećmi masz super relacje! Właśnie dlatego o tobie pomyślałam. Możesz z nią porozmawiać. Dla Ewy jestem zupełnie obcą osobą, a ciebie zna... - doda Umińska.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2297: Paweł zdradzi Miriam. Okłamie ją, a Patryk będzie go krył

Niestety depresja Ewy z każdym odcinkiem "Barw szczęścia" będzie się pogłębiać. Dojdzie jednak do takiego momentu, w którym Elżbieta odrzuci pomoc Alicji i Łukasza, bo uzna, że według nich nie nadaje się na babcię i jedynego prawnego opiekuna wnuczki.

Barwy szczęścia odc. 2296. Ewunia (Gabriela Ziembicka), Alicja Umińska (Monika Dryl), Elżbieta (Marzena Trybała)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2296. Ewunia (Gabriela Ziembicka), Alicja Umińska (Monika Dryl), Elżbieta (Marzena Trybała)
Barwy szczęścia odc. 2296. Ewunia (Gabriela Ziembicka)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2296. Ewunia (Gabriela Ziembicka)
Barwy szczęścia odc. 2296. Ewunia (Gabriela Ziembicka), Artur Chowański (Jacek Rozenek), Elżbieta (Marzena Trybała)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2296. Ewunia (Gabriela Ziembicka), Artur Chowański (Jacek Rozenek), Elżbieta (Marzena Trybała)
Najnowsze