Barwy szczęścia, odcinek 2297: Paweł zdradzi Miriam. Okłamie ją, a Patryk będzie go krył

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2297: Paweł zdradzi Miriam. Okłamie ją, a Patryk będzie go krył

Barwy szczęścia, odcinek 2297: Paweł zdradzi Miriam. Okłamie ją, a Patryk będzie go krył

2020-09-30 13:43

W 2297 odcinku "Barw szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) będzie musiał kłamać i wstydzić się za swojego przyjaciela Pawła (Mateusz Rzeźniczak). Chociaż Jezierski nie będzie miał pojęcia gdzie znajduje się kumpel, postanowi skłamać Miriam (Sandra Herbich), że Paweł jest u niego w domu i wyszedł do łazienki. Tymczasem w 2297 odcinku "Barw szczęścia" Piasecki po hucznej imprezie ze znajomymi, do nikogo się nie odzywał. Kiedy w końcu spotka się z Pawłem nawet on nie uwierzy, że skończyło się na alkoholu i tańcach. Piasecki sam w końcu przyzna, że potrzebował wolności...

"Barw szczęścia" odcinek 2297 - czwartek, 01.10.2020, o godz. 20:10 w TVP2

W 2297 odcinku "Barw szczęścia" Paweł postawi Patryka w bardzo niezręcznej sytuacji. Nikt nie będzie wiedział co robi i gdzie jest, więc kiedy zadzwoni zaniepokojona nieodbieraniem telefonu Miriam, Patryk ją okłamie.

- Właśnie się pakuję, ale nie mogę się do niego dodzwonić. Wiesz może gdzie jest? Może u was? - zapyta się Miriam, która będzie w tym czasie w Tel Avivie.

- Tak, Paweł jest u nas. Wczoraj chyba padł mu telefon, a teraz jest w łazience, więc...

- Uff, no to świetnie. Wszystko z nim w porządku?

- W jak najlepszym (...) - okłamie ją Patryk w 2297 odcinku "Barw szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2301: Agata zapłaci za układy z Romanowskim. Wyleci z pracy?!

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

Paweł w 2297 odcinku "Barw szczęścia" będzie miał za to potwornego kaca, spowodowanego imprezą. Kiedy w końcu pojawi się w domu Patryka, nie będzie ukrywał, że jest w fatalnym stanie. Jezierski będzie wyraźnie zły, że kłamał, kiedy kolega świetnie się bawił. Będzie podejrzewał, że nie imprezował sam.

- Czy ty się skapnąłeś, że Miriam będzie tu wieczorem, że właśnie leci do Warszawy? - zarzuci go pretensjami.

- Tak wiem, już mi lepiej - zacznie się tłumaczyć Paweł.

- Lepiej? człowieku, wystarczy, że ona na ciebie spojrzy i od razu będzie wiedziała, że dałeś w palnik. I chyba nie tylko to, co??? - Patryk w 2297 odcinku "Barw szczęścia" postawi sprawę jasno.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2301: Żona Romanowskiego odkryje jego romans z Agatą. Roześle wszystkim fotki kochanków

Paweł w 2297 odcinku "Barw szczęścia" wścieknie się, że Patryk podejrzewa go o zdradę.

- Po prostu popłynąłem ze znajomymi i tyle. A może chciałem sobie przypomnieć jak to było? A może mam po prostu dosyć tych wszystkich pytań, spowiedzi, wiecznych kontroli tego gdzie ja jestem i co ja robię. (...) Ona nie rozumie, że ja potrzebuję wolności.

W 2297 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw, że Paweł nie jest do końca szczęśliwy w związku. Czy faktycznie zdradził Miriam? Dowiemy się już wkrótce.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze