Barwy szczęścia, odcinek 2278: Dramat Ewuni! Chory Piotr zostawi córkę i odmówi leczenia. Zabiorą mu prawa rodzicielskie?

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2278: Dramat Ewuni! Chory Piotr zostawi córkę i odmówi leczenia. Zabiorą mu prawa rodzicielskie?

Barwy szczęścia, odcinek 2278: Dramat Ewuni! Chory Piotr zostawi córkę i odmówi leczenia. Zabiorą mu prawa rodzicielskie?

2020-09-04 7:53

W 2278 odcinku "Barw szczęścia" chory Piotr (Piotr Jankowski) porzuci Ewunię (Gabriela Ziembicka)! Elżbieta (Marzena Trybała) doniesie Arturowi (Jacek Rozenek) o potwornych problemach Walawskiego Jak zwykle najbardziej na sytuacji ucierpi właśnie Ewunia, która w 2278 odcinku "Barw szczęścia" przejdzie pod opiekę babci. Wyjdzie na jaw, że zapadł wyrok sądu! Co się wydarzy?

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 odcinek 2277 w środę, 19.08.2020, w TVP2

W 2278 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 Elżbieta razem z Ewunią odwiedzą chorego Artura, który w ubiegłym sezonie dostał udaru. Chowański będzie już w znacznie lepszej kondycji. Matka Marty (Katarzyna Zielińska) wyśle dziewczynkę do szpitalnego sklepiku, by mogła spokojnie porozmawiać z Arturem. Okaże się bowiem, że Walawski kompletnie zaniedbał Ewunię!

- Po śmierci Moniczki Piotrek nie dawał sobie rady. Ani ze swoim życiem sobie nie radził, ani z dziećmi. Teraz my się opiekujemy Ewunią- To trudna sytuacja, wiem coś o tym. Nie minie wiele czasu...- Nie będę cię oszukiwała, ale nie wiadomo jak będzie. On jest naprawdę w fatalnej formie i do tego doszło, że sąd przyznał opiekę nad Ewunią mnie i Karolowi.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata w ciąży? Matka Patryka nie będzie chciała wnuka!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

To jednak nie wszystko, czego dowie się Artur w 2278 odcinku "Barw szczęścia". Piotr nie jest w stanie utrzymać pracy i zamknął się w mieszkaniu, bo zachorował na ciężką depresję!- Kilka razy zmieniał pracę, nigdzie nie mógł zagrzać miejsca. Aż w końcu przestał wychodzić z domu...- Depresja?- Usiłuję go namówić na leczenie, ale nie chce. - To trudne. Przechodziłem to sam o wypadku w Himalajach.- Pamiętam, ale tobie pomogła wtedy Marta.- Radzicie sobie z Ewunią?- Nie jest łatwo. Ewa bardzo wiele przeszła, okropnych rzeczy, a przecież jest tylko dzieckiem...

Co stanie się z Ewunią w "Barwach szczęścia"? Czy Elżbieta wychowa ją, jak własne dziecko? Dziewczynka przeżyła już tyle tragedii, że nareszcie zasługuje na stabilizację. Oby wszystko skończyło się dobrze!

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Iza odbierze Łukaszowi córkę Paulinkę. Wszystko przez nowego kochanka!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze