Barwy szczęścia, odcinek 2293: Oliwka pozna prawdę o Jowicie! Zmusza biedne dziewczyny do prostytucji

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2293: Oliwka pozna prawdę o Jowicie! Zmusza biedne dziewczyny do prostytucji

Barwy szczęścia, odcinek 2293: Oliwka pozna prawdę o Jowicie! Zmusza biedne dziewczyny do prostytucji

2020-09-24 15:45

W 2293 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, czym tak naprawdę zajmuje się Jowita (Magdalena Żak). Po tym, jak Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zobaczy ją w domu Grety (Katarzyna Sowińska), zacznie podejrzewać, że koleżanka jest prostytutką. Nie bez powodu, bo Greta również jej złożyła kilka dwuznacznych propozycji i obietnic dużych pieniędzy. Usłyszy także, jak Greta nazwie Jowitę "Anią". To dodatkowo zaniepokoi Oliwkę. Siostra Patryka wyśle do koleżanki smsa z prośbą o dyskrecję. Jednak w 2293 odcinku "Barw szczęścia", kiedy usłyszy co wyprawia koleżanka, będzie w szoku.

Jowita z "Barw szczęścia" zawsze lubiła wprowadzać zamieszanie. Siostra Patryka ma charakterek, ale nikt nie spodziewał się, że zostanie prostytutką. Oliwka dowie się, że Jowita ma kontakt z Gretą, bo spotka koleżankę, ubraną w krótką sukienkę w jej domu. Także Oliwce kobieta zaproponowała duże pieniądze i pytała się, czy nie ma ładnych koleżanek na uczelni. Oliwka stanowczo odmawiała takim propozycjom. Niestety, w 2293 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Jowita nie miała podobnych skrupułów.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2294 - opis, streszczenie: Bożena żegna się z rodziną przed wylotem do Włoch

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2293 odcinku "Barw szczęścia" koleżanki przeprowadzą ze sobą niezbyt przyjemną rozmowę.

- Przecież Greta wykorzystuje te dziewczyny... Robi na tym hajs! - powie wprost Oliwka

- Nie robią tego za frajer... One też zarabiają na tym niezłą kasę. Sorry, ale nie każdy ma zamożnych rodziców i wspierającego chłopaka, a studia i mieszkanie kosztują! - uderzy Jowita

- I na serio nie widzisz nic złego w tym, że są zmuszone do bycia prostytutkami?!

- To są dziewczyny do towarzystwa...- Świadczą usługi erotyczne! - wykrzyczy w 2293 odcinku "Barw szczęścia" Jowita.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Darek już nie będzie gejem! Znów zakocha się w dawnej dziewczynie

W 2293 odcinku "Barw szczęścia" Jowita nie będzie widziała nic złego w swojej pracy. Co więcej, dosadnie stwierdzi, że Oliwka ma się za lepszą od innych, a ona sama nie zamierza się męczyć.

- Zawsze z Kajtkiem mieliście się za lepszych od innych... To zachrzaniaj, malując te pazury! Ja wolę się tak nie przemęczać! - odpowie koleżance.

Czy to koniec znajomości Jowity i Oliwki? I czy dziewczyna wpędzi się w ogrom problemów przez Gretę? Zobaczymy już wkrótce w "Barwach szczęścia".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze