Barwy szczęścia, odcinek 2269: Bruno nie będzie miał litości dla Bożeny! Doprowadzi ich do ruiny

2020-05-28 13:35 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2269: Bruno nie będzie miał litości dla Bożeny! Doprowadzi ich do ruiny
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2269: Bruno nie będzie miał litości dla Bożeny! Doprowadzi ich do ruiny

W 2269 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) zaczną pogrążać się w małżeńskim kryzysie, który spowoduje jej przyjaźń z celebrytką Agnes (Maja Bohosiewicz). Sprytna gwiazdka internetu bez problemu wciągnęła Bożenę do wielkiego świata, żeby naciągnąć ją na duże pieniądze. A naiwna Stańska w 2269 odcinku "Barw szczęścia" nie zauważy, że zachcianki Agnes w ich hotelu kosztują ich fortunę. Wreszcie Bruno straci nad sobą panowanie i wykrzyczy żonie prosto w twarz, że za bardzo odpłynęła w celebryckie klimaty i doprowadza ich do ruiny.

"Barwy szczęścia" odcinek 2269 - piątek, 29.05.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Problemy Bożeny i Bruna w "Barwach szczęścia" zaczęły się od nawiązania "bliskiej" przyjaźni z Agnes. Celebrytka, która jest gwiazdą portali społecznościowych owinęła sobie Bożenę wokół palca. I powoli wpędza Stańskich w poważne kłopoty finansowe, bo sprowadza do ich hotelu nie tylko inne gwiazdki, ale także swoją rodzinę. A do tego jawnie ich okrada!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2271: Bożena wypędzona przez Bruna z hotelu zamieszka z rodzicami! Nie uratują ich małżeństwa

W 2269 odcinku "Barw szczęścia" Agnes ściągnie do hotelu na koszt Stańskich swoją prostacką rodzinę: matkę (Beata Michalak), ojca (Wojciech Michalak) i brata Olka (Wiktor Wyrzykowski). Ale zauroczona influencerka Bożena nie zauważy, że Agnes to zwyczajna naciągaczka i złodziejka. Mało tego, spróbuje Brunowi wmówić, że jej rady przyniosą im żyłę złota.

Od słowa do słowa między Stańskimi w 2269 odcinku "Barw szczęścia" wywiąże się kłótni, a zacznie się od dziwacznych zdjęć jakie zrobi im Bożena na profil hotelu. - Nie jestem do siebie podobny, zresztą hotel też nie... - zauważy Bruno. - Ale kochanie o to chodzi! Żeby wrzucać takie zdjęcia. Agnes się naprawdę na tym zna...
- Nie oferta, nie ludzie, nie promocje, tylko wyidealizowane zdjęcie... To jest jakiś nowy sposób prowadzenia tego interesu?!

Bożena jednak w 2269 odcinku "Barw szczęścia" będzie się bronić. - Ja wiem, że ty masz świetne doświadczenie biznesowe, no ale jednak Agnes jest specjalitską od social mediów! Widzisz ile ma followersów?
- Widzę, widzę, bo cię śledzę... Tak tylko strasznie zawyżam średnią wieku, bo generalnie nasi obserwujący to jest głównie jakaś hipsterka gimbaza... Zanim ich będzie stać na nasz hotel, to my możemy już zbankrutować...

Entuzjazm Agnes udzieli się w 2269 odcinku "Barw szczęścia" także Bożenie, która zupełnie straci kontakt z rzeczywistością. - Kotku, ty musisz mieć więcej w sobie optymizmu, musisz wierzyć w nasz projekt, musisz bardziej pozytywnie myśleć! Musisz wierzyć w to, co robisz!

To Bruno w 2269 odcinku "Barw szczęścia" będzie musiał przywołać żonę do porządku. I nie będzie miał dla niej litości. A wszystko po to, żeby zeszła na ziemię i zaczęła dostrzegać jak duże straty przynosi im jej przyjaźń z Agnes. - Możemy porozmawiać na temat wesela Agnes? Czas już nagli...
- Dobrze kochanie, mam to wszystko pod kontrolą
- A powiedziałaś jej już o zaliczkach? Bo musimy robić zamówienia...
- Dobrze, zaraz pokaże jej kosztorys...
- To ona go jeszcze nie widziała? Bożenka, przychodzi taki moment, że trzeba powiedzieć klientowi "stop".
- Wiem kochanie, zrobię to zaraz...
- Jak chcesz, to mogę to zrobić
- Nie, poradzę sobie... - zapewni Bożena.

Na wieść o tym, że Agnes i jej rodzina okradają hotel w 2269 odcinku "Barw szczęścia" Bożena omal nie zemdleje!

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Karolina zniszczy małżeństwo Bożeny i Bruna! Zakocha się w Stańskim

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 27 V (gość: Bodnar, Girzyński, Matczak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Barwy szczęścia odc. 2269. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2269. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)
Barwy szczęścia odc. 2269. Bożena (Marieta Żukowska), Agnes (Maja Bohosiewicz)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2269. Bożena (Marieta Żukowska), Agnes (Maja Bohosiewicz)
Barwy szczęścia, odc. 2237: Agnes (Maja Bohosiewicz), Bożena (Marieta Żukowska), Kasia (Katarzyna Glinka)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2237: Agnes (Maja Bohosiewicz), Bożena (Marieta Żukowska), Kasia (Katarzyna Glinka)