Barwy szczęścia, odcinek 2271: Bożena wypędzona przez Bruna z hotelu zamieszka z rodzicami! Nie uratują ich małżeństwa

2020-06-02 19:53 Ag
 Barwy szczęścia, odcinek 2271: Bożena wypędzona przez Bruna z hotelu zamieszka z rodzicami! Nie uratują ich małżeństwa
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2271: Bożena wypędzona przez Bruna z hotelu zamieszka z rodzicami! Nie uratują ich małżeństwa

W 2271 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) definitywnie się rozstaną! Po tym jak Stański wypędzi żonę z hotelu, bo nie będzie mógł znieść, że naraża biznes na olbrzymie straty i pozwoliła internetowej gwiazdce Agnes (Maja Bohosiewicz) oczerniać ich w internecie, małżeństwo stanie pod znakiem zapytania. Rozgoryczona Bożena wyprowadzi się od męża i zamieszka u rodziców. Amelia (Stanisława Celińska) i Tomasz (Kazimierz Mazur) w 2271 odcinku "Barw szczęścia" będą próbował ratować związek dzieci! Czy im się uda i Bożena z Brunem znów będą razem?

"Barwy szczęścia" odcinek 2271- wtorek, 2.06.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Bożena i Bruno z "Barw szczęścia" rozstaną się przez celebrytkę Agnes? Fascynacja Bożeny wielkim światem, współpracą z influencerami doprowadzi hotel Stańskichna skraj bankructwa! Bo internetowe gwiazdki zaczną wykorzystywać naiwność Bożeny, która uwierzy, że dzięki takiej reklamie ściągnie do hotelu nowych gości. Rachunki będą jednak mówiły same za siebie - hotel zacznie przynosić straty właśnie przez gości, którzy nie płacą.

Patrz też: Koniec Barw szczęścia. Małżeństwo Julity i Józka się rozpadnie? Dramatyczny finał świąt Sałatków

Wściekły Bruno w 2270 odcinku "Barw szczęścia" odsunie Bożenę od ich biznesu i wyśle żonę na przymusowy urlop. Nie pozwoli jej dłużej zarządzać hotelem, żeby całkowicie nie upadli. Między małżonkami dojdzie do ostrej wymiany zdań. Po kłótni rozgoryczona Bożena poczuje jakby ukochany wbił jej noż prosto w serce. Zostawi męża, bo uzna, że jego reakcja była zbyt gwałtowna.

Rozstanie Bożeny i Bruna w 2271 odcinku "Barw szczęścia" stanie się faktem. Stańska wyprowadzi się z hotelu do rodziców - Amelii i Tomasz. Noc, którą spędzi w małym mieszkanku Wiśniewskich na osiedlu "Pod Sosnami" jeszcze bardziej utwierdzi ją w przekonaniu, że nie zasłużyła na takie traktowanie.

Tymczasem w 2271 odcinku "Barw szczęścia" obowiązki Bożeny przejmie recepcjonistka Karolina (Marta Dąbrowska), która świetnie sobie poradzi. Bruno będzie zachwycony tym, że ktoś zaufany wreszcie trzyma rękę na pulsie i kontroluje budżet hotelu. Zaniepokojeni sytuacją małżeńską swoich dzieci Wiśniewscy spróbują pogodzić skłóconą parę. Jednak Bożena i Bruno nie odpuszczą!

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2274: Hubert wyjdzie ze szpitala! Będzie miał drugą córkę z Klarą

O tym czy Stańscy rozstaną się już na dobre, a ich małżeństwo skończy się rozwodem widzowie "Barw szczęścia" przekonają się dopiero w nowym sezonie po wakacjach 2020.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 14 V (goście: Kamiński, Simon)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Barwy szczęścia, odc. 2255. Bruno (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2255. Bruno (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska)
Barwy szczęścia, odc. 2255. Bruno (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2255. Bruno (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska)
Barwy szczęścia, odc. 2252: Agnes (Maja Bohosiewicz), Bożena (Marieta Żukowska), Dario (Robert Majewski) i Mario (Mateusz Weber)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2252: Agnes (Maja Bohosiewicz), Bożena (Marieta Żukowska), Dario (Robert Majewski) i Mario (Mateusz Weber)