Barwy szczęścia, odcinek 2274: Hubert wyjdzie ze szpitala! Będzie miał drugą córkę z Klarą

2020-05-13 20:01 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2274: Hubert wyjdzie ze szpitala! Będzie miał drugą córkę z Klarą
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2274: Hubert wyjdzie ze szpitala! Będzie miał drugą córkę z Klarą

W 2274 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert (Marek Molak) po kolejnej operacji mózgu wróci do zdrowia i do rodziny. Zaraz po wyjściu Huberta ze szpitala u Pyrków odbędzie się ważna uroczystość - chrzciny córki Iwony (Izabela Zwierzyńska) i Marka (Marcin Perchuć), Wioletki (Aurelia Żarnecka). Przy okazji tej radosnej ceremonii w 2274 odcinku "Barw szczęścia" także Hubert i Klara (Olga Jankowska) drugi raz zostaną rodzicami - będą mieli kolejną córeczkę! Chrzciny u Pyrków skończą się jednak wielkim skandalem.

"Barwy szczęścia" odcinek 2274 - piątek, 5.06.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Dramatyczne przeżycia w serialu "Barwy szczęścia" związane z Hubertem i jego powrotem do zdrowia po kilku operacjach mózgu nareszcie się skończą. Po zabiegu wszczepienia specjalnej elektrody do mózgu Hubert odzyska dawną sprawność - znów będzie mówił, chodził i niebawem wyjdzie ze szpitala.

Tuż po świętach Bożego Narodzenia w 2274 odcinku "Barw szczęścia" cała rodzina Pyrków będzie świętowała nie tylko wyzdrowienie Huberta, ale także chrzciny Wioletki, córeczki Iwony i jej ojczyma Marka. Z wielkim trudem, ale jednak Hubert upora się z myślą, że najstarsza siostra ma dziecko z mężem ich zmarłej matki Marii (Izabela Kuna). Dzięki Klarze zaakceptuje ich związek, bo zrozumie, że nie może stać na drodze do szczęścia Iwony i Marka.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2265: Wielkie zmiany u Kasi i Łukasza. Kolejna ciąża i dom w prezencie zniszczą ich małżeństwo

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Hubert nie przeżyje bez drogiej operacji! Klara nie będzie miała za co ratować męża

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na dowód tego, że Hubert w 2274 odcinku "Barw szczęścia" nie potępia romansu Iwony z ojczymem zgodzi się razem z Klarą zostać rodzicami chrzestnymi ich córki Wioletki. Tym samym Pyrkowie podadzą do chrztu siostrzenicę i doczekają się drugiego dziecka. 3-letnia Marysia (Antonina Niewiarowska) będzie zachwycona faktem, że ma malutką kuzynkę. Być może rodzice wkrótce sprawią jej niespodziankę i doczeka się rodzeństwa.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2266: Ciąża zmieni życie Walerii i Stefana! Wyjadą do Norwegii do Bartka

Dopiero po chrzcinach Wioletki w 2274 odcinku "Barw szczęścia" Marek zdobędzie się na odwagę i przyzna się swoim byłym teściom, a dziadom Iwony, że to on jest ojcem Wioletki. Oburzeni Teresa (Jolana Lothe) i Fryderyk (Paweł Nowisz) Struzikowie nazwą związek wnuczki z zięciem patologią!

Barwy szczęścia, odc. 2249. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odc. 2249. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)

Najnowsze