Barwy szczęścia, odcinek 2201: Przerażające odkrycie Agaty w pracy! Zrobią z niej kozła ofiarnego

2020-02-21 16:24 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2201: Przerażające odkrycie Agaty w pracy! Zrobią z niej kozła ofiarnego
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2201: Przerażające odkrycie Agaty w pracy! Zrobią z niej kozła ofiarnego

W 2201 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) w swojej nowej pracy dokona przerażającego odkrycia! Co takiego odkryje Pyrka w firmie "Fit Zdrowie", że zaatakują ją nabliżsi współpracownicy, Emilia (Ewelina Bator) i Leszek (Karol Olszewski)? Przekręty szefa Artura Durskiego (Maksymilian Rogacki), lewe interesy i leniwe towarzystwo... Czy Agata rzuci pracę w 2201 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2201 - poniedziałek, 24.02.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Agata w 2201 odcinku serialu "Barwy szczęścia" dokona szokującego odkrycia w pracy. Ważne, kluczowe dla firmy raporty są podpisywane co najmniej z błędami...

Agata będzie podejrzewała 2201 odcinku serialu "Barwy szczęścia" , że za problemem kryją się Emilia i Leszek, którzy na co dzień zwyczajnie się obijają. Jak podaje "Świat seriali" Patryk (Konrad Skolimowski) namówi Agata postanowi zrezygnować z pracy! I w tym celu umówi się na spotkanie z prezesem Andrzejem Romanowskim (Maciej Jachowski)!

Ten ruch spowoduje, że Emilia i Leszek będą ją o coś podejrzewać. A już na pewno w 2201 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zaczną się bardzo martwic o swoje stanowiska! I, oczywiście natychmiast powiedzą o wszystkim Durskiemu, który zrobi to co zwykle! - zacznie Agatę straszyć! Ca ła trójka będzie też starała się oskarżyć Pyrkę o fałszerstwa!

Czytaj też: Barwy szczęścia. Zmiana emisji serialu po latach! Szokująca decyzja TVP

W 2201 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata zacznie dostawać podejrzane sms-y, a w nich zwyczajne pogróżki! Ale chyba szef nie doceni Pyrki, za to... jej odwagę  i szczerość doceni sam prezes firmy! Jeżeli Durski będzie liczył, że zastraszy Agatę, to mocno się przeliczy!

Prezes Romanowski nie będzie gołosłowny - w 2201 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zwolni jej szefa psychopatę. a ją samą zaprosi na kolacje, aby porozmawiać o nowych pomysłach na rozwój firmy... Czy Patryk na pewno będzie zadowolony z takiego obrotu spraw?

Najnowsze