Barwy szczęścia, odcinek 2198: Bruno zostawi Bożenę dla Heleny. Stawicki wykorzysta okazję - ZWIASTUN

2020-02-18 13:15 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2198: Bruno zostawi Bożenę dla Heleny. Stawicki wykorzysta okazję?
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2198: Bruno zostawi Bożenę dla Heleny. Stawicki wykorzysta okazję?

W 2198 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) podejmą decyzję o rozstaniu! Między Stańskich wkroczy nie tylko seksowna Helena (Emilia Ziemnicka), ale także Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski). Podczas szczerej rozmowy oboje uznają, że rozłąka dobrze im zrobi. Zwłaszcza, że w 2198 odcinku "Barw szczęścia" Bruno nie będzie zazdrosny o przyjaźń żony ze Stawickim, bo jego myśli zajmie nowa przyjaciółka, którą pieszczotliwe nazywa Helenka. Zobaczcie ZWIASTUN!

"Barwy szczęścia" odcinek 2198 - środa, 19.02.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2198 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do decydującej rozmowy Bożeny i Bruna na temat tajemniczej kobiety, która między nich wkroczyła. Stański przypadkowo przyzna się bowiem, że nawiązał znajomość z Heleną, instruktorką żeglarstwa, która pomogła mu w zdobyciu patentu.

Bożena z trudem ukryje zazdrość, ale sama będzie miała na sumieniu bliskie relacje ze Stawickim. Tylke tylko, że mąż nie będzie o nią wcale zazdrosny. Ze spokojem w 2198 odcinku "Barw szczęścia" przyjmie tłumaczenia Bożeny i gościa hotelu, że nic ich nie łączy, a zdjęcia na portalu plotkarskim "Szok" o niczym nie świadczą.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2218: Regina przedawkuje leki. Tragiczny finał konkursu fortepianowego

Bruno oświadczy żonie, że to, że nie jest o nią zazdrosny nie świadczy o tym, że jej nie kocha. Ale te wyjaśnienia ukochanego nie przekonają Bożeny, która w 2198 odcinku "Barw szczęścia" poczuje jakby mąż złamał jej serce. Na domiar złego Bruno będzie chciał płynąć w swój pierwszy daleki rejs!

- Popłyń ze mną... - poprosi żonę, której gwałtowna odpowiedź nie pozostawi mu żadnych złudzeń. - Posłuchaj, teraz ty możesz sobie płynąć z kim chcesz, gdzie chcesz i na kim chcesz i jak chcesz!

- Ja wolałbym z tobą... - zapewni Stański. - Z moją chorobą morską?
- Czyli mogę popłynąć z kimkolwiek chcę?
- Możesz popłynąć z kimkolwiek chcesz!
- Nawet z Helenką? W tym sensie, że Helenka organizuje rejs wzdłuż wybrzeża Chorwacji... Ale tam też będą inni ludzie. Chciałbym przy okazji zrobić sobie patent morski
- Super, płyń! - odpowie stanowczo Bożena. Tym razem jednak w 2198 odcinku "Barw szczęścia" z trudem powstrzyma łzy

A kiedy po chwili Bruno z radością obwieści, że wypływa na dwa tygodnie z Heleną w rejs, Bożena w 2198 odcinku "Barw szczęścia" wciąż będzie robiła dobrą minę do złej gry. - Jedź, to było twoje marzenie, idź za ciosem. Odpocznę od ciebie, zatęsknisz za mną...

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2212: Hubert umrze po walce?! Skatowany przez przeciwnika trafi do szpitala

Humor poprawi jej dopiero Stawicki, który w 2198 odcinku "Barw szczęścia" zapewni, że zostanie w jej hotelu jeszcze przez długi czas. - Jestem wolnym człowiekiem! Sprawa rozwodowa zakończona! Chociaż wolność kosztuje, musiałem oddać żonie dom...
- Przykro mi, ale to jest tylko dom - pocieszy go Stańska.
- No tak, w sumie tak... Ale to znaczy, że będę musiał przedłużyć pobyt w pani uroczym hotelu i pani przemiłym towarzystwie...  - wyzna lekarz, a Bożena aż się zarumieni.

Czy małżeństwo Bożeny i Bruna z "Barw szczęścia" przetrwa rejs Stańskiego z Helenka i pobyt Stawickiego w ich hotelu? To się wyjaśni już niebawem w kolejnych odcinkach.

Najnowsze