Barwy szczęścia, odcinek 2218: Regina przedawkuje leki. Tragiczny finał konkursu fortepianowego

2020-02-17 11:25 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2218: Regina przedawkuje leki. Tragiczny finał konkursu fortepianowego
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2218: Regina przedawkuje leki. Tragiczny finał konkursu fortepianowego

W 2218 odcinku Regina (Kamila Kamińska) z serialu "Barwy szczęścia" straci przytomność podczas finału konkursu fortepianowego. Co się stanie? W nowych odcinkach "Barw szczęścia" Czapla zacznie nałogowo łykać leki przeciwbólowe. Jej dłonie będą w fatalnym stanie, jednak Regina nie zważając na zalecenia lekarza nie przestanie grać. Podczas występu w 2218 odcinku dojdzie do tragedii! Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2218 - środa, 18.03.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Regina z serialu "Barwy szczęścia" w 2218 odcinku przestanie oddychać! Czapla po odnowieniu kontaktu z Remkiem (Piotr Sędkowski) i Arletą (Grażyna Brodzińska) postanowiła wrócić do grania na fortepianie. Cała trójka wdrożyła się w ostre przygotowania do konkursu. Niestety Regina w "Barwach szczęścia" zaczęła odczuwać ogromny ból dłoni. Pomimo to nie przestała ćwiczyć. Presja wywierana przez tyrana Remka wkrótce sprawi, że Czapla kompletnie zaniedba swoje zdrowie.

- To jest poważne schorzenie... Nieleczone może prowadzić nawet do zaniku mięśni i niedowładu dłoni! - usłyszy od lekarza w 2200 odcinku "Barw szczęścia". Nawet wtedy nie zaniecha prób. Aby okiełznać ból będzie łykać silne środki przeciwbólowe.

W serialu "Barwy szczęścia" trud ostatnich miesięcy przyniesie muzykom sukces. Zakwalifikują się do finału konkursu fortepianowego. W 2218 odcinku Remek i Regina będą rywalizować z inną parą o wygraną. Czapla zatai przed Frankiem i Arletą, że nadal odczuwa ból. Będzie łykać tabletki jak cukierki!

Według doniesień "Świata Seriali" Regina w "Barwach szczęścia" podczas rozstrzygającego występu nagle złapie się za serce i przestanie oddychać. Siedzący obok niej Remek złapie ją przed upadkiem na ziemię. Bliscy wpadną w panikę, jednocześnie próbując pomóc Czapli. Zostanie wezwane pogotowie... Czy Ratownicy w 2218 odcinku zdążą ją uratować? Regina dla zwycięstwa zrobi wszystko, nawet zaryzykuje życie. Franek (Mateusz Banasiuk) może jej tego nie wybaczyć! 

CZYTAJ >>> Barwy szczęścia, odcinek 2202: Wypadek Kasi. Prezent od Łukasza okaże się zabójczy!

Najnowsze