Barwy szczęścia, odcinek 2197: Bruno dowie się o romansie Bożeny ze Stawickim! Zobaczy ich zdjęcia w sieci - ZWIASTUN

2020-02-13 13:14 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2197: Bruno dowie się o romansie Bożeny ze Stawickim! Zobaczy ich zdjęcia w sieci - ZWIASTUN
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2197: Bruno dowie się o romansie Bożeny ze Stawickim! Zobaczy ich zdjęcia w sieci - ZWIASTUN

Bruno (Lesław Żurek) z serialu "Barwy szczęścia" dowie się o zdradzie żony! Bożena (Marieta Żukowska) w 2197 odcinku zostanie gwiazdą internetu. Media okrzykną ją nową kochanką słynnego Stawickiego (Piotr Borowski). Bruno w "Barwach szczęścia" zobaczy ich wspólne zdjęcia w sieci... Co zrobi? Czy to koniec małżeństwa Stańskich? Sprawdź, co wydarzy się w 2196 odcinku.

"Barwy szczęścia" odcinek 2197 - wtorek, 18.02.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W serialu "Barwy szczęścia" małżeństwo Stańskich rozstanie się z powodu zdrady? W 2196 odcinku Bruno zobaczy dowody na niewierność żony!

Pojawienie się Stawickiego w hotelu spowodowało wiele kłopotów. Sławny lekarz jak magnes przyciąga paparazzi, a na domiar złego nie jest w stanie oprzeć się urokowi Bożeny. Właścicielka domu wpadła mu w oko od pierwszego spotkania... z wzajemnością.

CZYTAJ >>> Barwy szczęścia, odcinek 2198: Bruno dowie się o romansie Bożeny i Stawickiego. Też przyzna się, że ma kochankę?

Bruno i Stawicki w serialu "Barwy szczęścia" są coraz bliżej i ciężko im ukrywać wzajemne zainteresowanie. Niedługo zostaną nakryci przez jednego z fotografów podczas wspólnych zakupów. Paparazzo sprzeda ich zdjęcia, na których będą wyglądać jak szczęśliwie zakochana para.

W 2197 odcinku zdjęcia trafią do sieci. Już na wstępie pojawi się sugestia, że uśmiechnięta blondynka jest nową wybranką piekielnie atrakcyjnego doktora. Tego dnia w "Barwach szczęścia" Bruno zorganizuje rodzinne spotkanie. Powie bliskim, że udało mu się wyrobić patent żeglarski. Dobrą atmosferę przerwie pojawienie się artykułu o romansie jego żony!

Bożena będzie bezradna. Spróbuje wytłumaczyć Stańskiemu, że do niczego nie doszło... Jednak czy na pewno? Bruno zdecydowanie ma powód do zazdrości. Szczególnie, że w ich małżeństwie ostatnio nie układa się najlepiej i często się sprzeczają. Czy Bożena z serialu "Barwy szczęścia" wda się w romans z klientem hotelu? Czy jest w stanie zdradzić męża, z którym tyle przeszła? Sam Bruno, jak się okaże, skrywa pewną tajemnicę. Kim jest tajemnicza Helena (Emilia Ziemnicka), której wpada w ramiona, gdy żona nie patrzy?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE