Barwy szczęścia, odcinek 2166: Bożena zakocha się w innym! Bruno wpadnie w szał

2019-12-17 7:31 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2166: Bożena zakocha się w innym! Bruno wpadnie w szał
Autor: Radek Orzeł/ TVN Barwy szczęścia, odcinek 2166: Bożena zakocha się w innym! Bruno wpadnie w szał

W 2166 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bruno (Lesław Żurek) wpadnie w prawdziwy szał zazdrości o Bożenę (Marieta Żukowska)! Niezwykle przystojny chirurg. Zbigniew Sawicki (Piotr Borowski), który pojawi się w hotelu Stańskich już na wejściu zwróci uwagę na Bożenę, a i ona nie pozostanie mu dłużna... Czy światowej sławy lekarz będzie w stanie uwieść żonę Bruna? A może to Stański będzie po prostu chorobliwie zazdrosny? Zobaczymy w 2166 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2166 - czwartek, 2.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2166 odcinku serialu "Barwy szczęścia" W hotelu Stańskich pojawi się światowej klasy chirurg. Pokój zarezerwuje od razu na cały miesiąc, a właścielka przybytku od razu wpadnie mu w oko! Czy z wzajemnością?

O tym właśnie będzie przekonany Bruno w 2166 odcinku serialu "Barwy szczęścia" - nie tylko jego żona spodoba się gościowi, ale i ona nie pozostanie obojętna na urok i czar eleganckiego mężczyzny. Czy przystojny, znany chirurg o południowej urodzie i manierach światowca podbije serce Stańskiej i rozwali małżeństwo Bożeny i Bruna?

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2170: Piotr zostawi dzieci i zabije się? Ewunia i Miłosz stracą ojca!

Stawicki nie tylko zwróci uwagę na Bożenę, ale i od razu przejdzie do akcji. Kiedy dowie się, że to właścicielka hotelu natychmiast zaprosi ją na wino. Czy Bożena przyjmie zaproszenie i spędzi wieczór w towarzystwie światowej klasy chirurga?

Barwy szczęścia, odc. 2173. Bożena (Marieta Żukowska), Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2173. Bożena (Marieta Żukowska), Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski)
Barwy szczęścia, odc. 2166. Bożena (Marieta Żukowska), Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2166. Bożena (Marieta Żukowska), Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski)

Nic w 2166 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nie umknie uwagi Bruna. Będzie widział wzrok gościa na żonie, będzie wiedział o winie... I bardzo szybko uzna, że Bożena zwyczajnie "leci" na eleganckiego "południowca"!

Nic więc dziwnego, że w 2166 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bruno urządzi prawdziwą scenę zazdrości w hotelu Stańskich. Padną mocne słowa i na pewno Bruno wyjdzie z roli grzecznego wobec gościa właściciela hotelu...

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2171: Strach Łukasza o matkę. Renia wda się w podejrzany romans!

Czy podejrzenia Bruna sprawdzą się, a awantura przyniesie efekt? Przekonamy się śledząc watek od 2166 odcinka serialu "Barwy szczęścia".

Najnowsze