Barwy szczęścia, odcinek 2166: Bożena zakocha się w innym! Bruno wpadnie w szał

2019-12-17 7:31 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2166: Bożena zakocha się w innym! Bruno wpadnie w szał
Autor: Radek Orzeł/ TVN Barwy szczęścia, odcinek 2166: Bożena zakocha się w innym! Bruno wpadnie w szał

W 2166 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bruno (Lesław Żurek) wpadnie w prawdziwy szał zazdrości o Bożenę (Marieta Żukowska)! Niezwykle przystojny chirurg. Zbigniew Sawicki (Piotr Borowski), który pojawi się w hotelu Stańskich już na wejściu zwróci uwagę na Bożenę, a i ona nie pozostanie mu dłużna... Czy światowej sławy lekarz będzie w stanie uwieść żonę Bruna? A może to Stański będzie po prostu chorobliwie zazdrosny? Zobaczymy w 2166 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2166 - czwartek, 2.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2166 odcinku serialu "Barwy szczęścia" W hotelu Stańskich pojawi się światowej klasy chirurg. Pokój zarezerwuje od razu na cały miesiąc, a właścielka przybytku od razu wpadnie mu w oko! Czy z wzajemnością?

O tym właśnie będzie przekonany Bruno w 2166 odcinku serialu "Barwy szczęścia" - nie tylko jego żona spodoba się gościowi, ale i ona nie pozostanie obojętna na urok i czar eleganckiego mężczyzny. Czy przystojny, znany chirurg o południowej urodzie i manierach światowca podbije serce Stańskiej i rozwali małżeństwo Bożeny i Bruna?

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2170: Piotr zostawi dzieci i zabije się? Ewunia i Miłosz stracą ojca!

Stawicki nie tylko zwróci uwagę na Bożenę, ale i od razu przejdzie do akcji. Kiedy dowie się, że to właścicielka hotelu natychmiast zaprosi ją na wino. Czy Bożena przyjmie zaproszenie i spędzi wieczór w towarzystwie światowej klasy chirurga?

Barwy szczęścia, odc. 2173. Bożena (Marieta Żukowska), Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2173. Bożena (Marieta Żukowska), Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski)
Barwy szczęścia, odc. 2166. Bożena (Marieta Żukowska), Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2166. Bożena (Marieta Żukowska), Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski)

Nic w 2166 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nie umknie uwagi Bruna. Będzie widział wzrok gościa na żonie, będzie wiedział o winie... I bardzo szybko uzna, że Bożena zwyczajnie "leci" na eleganckiego "południowca"!

Nic więc dziwnego, że w 2166 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bruno urządzi prawdziwą scenę zazdrości w hotelu Stańskich. Padną mocne słowa i na pewno Bruno wyjdzie z roli grzecznego wobec gościa właściciela hotelu...

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2171: Strach Łukasza o matkę. Renia wda się w podejrzany romans!

Czy podejrzenia Bruna sprawdzą się, a awantura przyniesie efekt? Przekonamy się śledząc watek od 2166 odcinka serialu "Barwy szczęścia".

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze