Barwy szczęścia, odcinek 2171: Strach Łukasza o matkę. Renia wda się w podejrzany romans!

2019-12-11 16:02 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2171: Strach Łukasza o matkę. Renia wda się w podejrzany romans!
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2171: Strach Łukasza o matkę. Renia wda się w podejrzany romans!

W 2171 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) zacznie się bardzo bać o swoją matkę! Oburzenie i stres u syna Regina (Ewa Serwa) wywoła informacją, że... zakochała się! Renia przywiezie nowego narzeczonego prosto z sanatorium, a szybko okaże się, że zakochani planują niebawem ślub! Czy ktoś przypomni kochanemu Łukaszowi, ojcu dzieciom, że jego mama jest dorosła i może poradzi sobie z nowym uczuciem? Przekonamy się w 2171 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2171 - poniedziałek, 13.01.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2171 odcinku serialu "Barwy szczęścia"Łukasz okaże się mocno zaniepokojony zachowaniem swojej mamy. Czy miłość Reni naprawdę powinna aż tak go niepokoić?

Zobacz koniecznie: Rafał Maślak w Barwach szczęścia. Oliwka i Madzia w reality show w seks trójkącie z mięśniakiem Alanem - ZDJĘCIA

Faktem jest, że przed 2171 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sadowska nie miała szczęścia do mężczyzn. Niedawno rozwiodła się z ojcem Łukasza, Ludwikiem (Marek Lewandowski) i zaraz potem rzuca się w objęcia przystojnego Helmuta (Janusz Cichocki). Czyżby Łukasz był zazdrosny o mamę? A może ma cichą nadzieję - jak każde, nawet dorosle dziecko - na to, że jego rodzice się zejdą?

Jak podaje "Świat seriali" Kasia (Katarzyna Glinka) zacznie tłumaczyć Łukaszowi : - Ona chyba poważnie traktuje ten związek.

- To jest zwykły romans! Boję się, że znowu się zawiedzie, bo nie wiemy jakie ten Helmut ma zamiary - Łukasz nie da się łatwo przekonać, że mama wie, co robi.

Czytaj także: Barwy szczęścia, odcinek 2165: Nowy mężczyzna w życiu Bożeny. Podejrzany lekarz w hotelu Stańskich

I tak właśnie Kasia 2171 odcinku serialu "Barwy szczęścia" powie Łukaszowi wprost, że jego mama jest dorosła, więc jej syn nie powinien jej kontrolować.

Czy Łukasz zrozumie dzięki swoje żonie, że "strach ma wielkie oczy"? Jeżeli tak, może dojdzie do spotkania Łukasza z tajemniczym Helmutem. Przekonamy się w 2171 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2170: Natalia z córką wyjedzie do Niemiec! Odejdzie z serialu na zawsze?

Najnowsze