Barwy szczęścia, odcinek 2170: Natalia z córką wyjedzie do Niemiec! Odejdzie z serialu na zawsze?

2019-12-09 13:07 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2170: Natalia z córką wyjedzie do Niemiec! Odejdzie z serialu na zawsze?
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2170: Natalia z córką wyjedzie do Niemiec! Odejdzie z serialu na zawsze?

Z serialem "Barwy szczęścia" wkrótce pożegna się Natalia Zwoleńska (Maria Dejmek). Pod koniec listopada aktorka urodziła pierwsze dziecko, ale z planu "Barw szczęścia" odeszła już w lipcu. Ostatni odcinek z udziałem Natalii widzowie zobaczą na początku 2020 roku. Co się stanie z tą bohaterką? W 2170 odcinku "Barw szczęścia" Natalia zdecyduje się na wyjazd z córką Leą (Lena Sobota) do Niemiec. Choć jej matka Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) się na to nie zgodzi, to Natalia i tak opuści kraj. Dlaczego? To się wyjaśni już w 2170 odcinku "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2170 - piątek, 10.01.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Maria Dejmek, czyli Natalia z "Barw szczęścia" urodziła synka Gucia pod koniec listopada, ale urlop macierzyński na planie rozpoczęła już 23 lipca. Aktorka postanowiła odpocząć przed porodem, a po narodzinach dziecka skupić się tylko na maleństwie. Właśnie dlatego scenarzyści "Barw szczęścia" wyślą Natalię za granicę.

Z jakiego powodu? Zwoleńska w 2170 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do wniosku, że praca w agencji nieruchomości Małgorzaty to nie jest szczyt jej marzeń. Zwierzy się matce, że chce znów być prawniczką, ale po aferze w jaką wpakowała się przez ojca swojej córki, nieżyjącego już Oliwiera (Mikołaj Krawczyk) żadna kancelaria nie będzie chciała jej zatrudnić.

Patrz też: Barwy szczęścia. Jacek Rozenek będzie miał drugi udar! Wszystko zostało zaplanowane przez scenarzystów

Załamana Natalia postanowi wyjechać z Polski. Szansa rozwoju kariery otworzy się przed nią w Niemczech. W 2170 odcinku "Barw szczęścia" przekaże Małgorzacie, że jedna z koleżanek może jej pomóc załatwić pracę, ale to będzie oznaczało konieczność wyjazdu z Polski na dłużej. Natalia skorzysta z tej szansy, choć jej mama będzie załamana, że traci kolejną córkę i wnuczkę Leę.

Po przeprowadzce Magdy (Honorata Witańska) do Zakrzewia Zwoleńska zostanie w Warszawie tylko z mężem Jerzym (Bronisław Wrocławski).

Sprawdź też: Piotr Jankowski odszedł z Barw szczęścia. Uśmiercą Piotra jak jego córkę Moniczkę?

Widzowie "Barw szczęścia" na kilka miesięcy pożegnają Natalię, ale Maria Dejmek nie odejdzie z serialu na zawsze. Wróci jak tylko jej synek Gucio troszkę podrośnie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze