Barwy szczęścia, odcinek 2170: Natalia z córką wyjedzie do Niemiec! Odejdzie z serialu na zawsze?

2019-12-09 13:07 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2170: Natalia z córką wyjedzie do Niemiec! Odejdzie z serialu na zawsze?
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2170: Natalia z córką wyjedzie do Niemiec! Odejdzie z serialu na zawsze?

Z serialem "Barwy szczęścia" wkrótce pożegna się Natalia Zwoleńska (Maria Dejmek). Pod koniec listopada aktorka urodziła pierwsze dziecko, ale z planu "Barw szczęścia" odeszła już w lipcu. Ostatni odcinek z udziałem Natalii widzowie zobaczą na początku 2020 roku. Co się stanie z tą bohaterką? W 2170 odcinku "Barw szczęścia" Natalia zdecyduje się na wyjazd z córką Leą (Lena Sobota) do Niemiec. Choć jej matka Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) się na to nie zgodzi, to Natalia i tak opuści kraj. Dlaczego? To się wyjaśni już w 2170 odcinku "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2170 - piątek, 10.01.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Maria Dejmek, czyli Natalia z "Barw szczęścia" urodziła synka Gucia pod koniec listopada, ale urlop macierzyński na planie rozpoczęła już 23 lipca. Aktorka postanowiła odpocząć przed porodem, a po narodzinach dziecka skupić się tylko na maleństwie. Właśnie dlatego scenarzyści "Barw szczęścia" wyślą Natalię za granicę.

Z jakiego powodu? Zwoleńska w 2170 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do wniosku, że praca w agencji nieruchomości Małgorzaty to nie jest szczyt jej marzeń. Zwierzy się matce, że chce znów być prawniczką, ale po aferze w jaką wpakowała się przez ojca swojej córki, nieżyjącego już Oliwiera (Mikołaj Krawczyk) żadna kancelaria nie będzie chciała jej zatrudnić.

Patrz też: Barwy szczęścia. Jacek Rozenek będzie miał drugi udar! Wszystko zostało zaplanowane przez scenarzystów

Załamana Natalia postanowi wyjechać z Polski. Szansa rozwoju kariery otworzy się przed nią w Niemczech. W 2170 odcinku "Barw szczęścia" przekaże Małgorzacie, że jedna z koleżanek może jej pomóc załatwić pracę, ale to będzie oznaczało konieczność wyjazdu z Polski na dłużej. Natalia skorzysta z tej szansy, choć jej mama będzie załamana, że traci kolejną córkę i wnuczkę Leę.

Po przeprowadzce Magdy (Honorata Witańska) do Zakrzewia Zwoleńska zostanie w Warszawie tylko z mężem Jerzym (Bronisław Wrocławski).

Sprawdź też: Piotr Jankowski odszedł z Barw szczęścia. Uśmiercą Piotra jak jego córkę Moniczkę?

Widzowie "Barw szczęścia" na kilka miesięcy pożegnają Natalię, ale Maria Dejmek nie odejdzie z serialu na zawsze. Wróci jak tylko jej synek Gucio troszkę podrośnie.

Najnowsze