Barwy szczęścia, odcinek 2198: Bruno dowie się o romansie Bożeny i Stawickiego. Też przyzna się, że ma kochankę?

2020-01-20 10:55 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2198: Bruno dowie się o romansie Bożeny i Stawickiego. Też przyzna się, że ma kochankę?
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2198: Bruno dowie się o romansie Bożeny i Stawickiego. Też przyzna się, że ma kochankę?

W 2198 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bruno (Lesław Żurek) dowie się, że Bożena (Marieta Żukowska) zdradziła go ze Stawickim! (Piotr Borowski)! Światowej sławy lekarz urolog, który gości w hotelu Stańskich stanie się przyczyną rozwodu? Przypadkowe spotkanie Bożeny i Stawickiego uwiecznia paparazzi, a stąd już tylko mały krok do dużych kłopotów. Jednak czy w 2198 odcinku "Barw szczęścia" Bruno będzie miał dość odwagi, by powiedzieć Bożenie, że spotyka się z piękną Heleną (Emilia Ziemnicka)?

"Barwy szczęścia" odcinek 2198 - wtorek, 11.02.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2198 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bruno zobaczy na własne oczy coś, czego nie będzie mógł zinterpretować inaczej, jak romans swojej żony z eleganckim lekarzem światowej sławy, Stawickim! Czy Bożena przyzna mu się do zdrady?

Zobacz też: Barwy szczęścia. Artur w szpitalu! Chowański będzie bliski śmierci - WIDEO

Wszystko zacznie się od tego, że Bożena w 2198 odcinku serialu "Barwy szczęścia" spotka przypadkiem uroczego lekarza w centrum handlowym. Pierwszy zobaczy ją Stawicki i wyleci ze sklepu w marynarce, którą właśnie przymierzał. Obsługa sklepu już prawie weźmie go za złodzieja, ale oboje wrócą do sklepu, bo lekarz namówi Bożenę, aby pomogła mu wybrać garnitur.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2189: Sabina omal zabije własną córkę! Przyzna się do nałogu po wypadku Mai

Oboje nie będą świadomi, że w 2198 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zapolują na nich paparazzi, a zdjęcia z ich "randki" już za moment będą oglądać wszyscy w internecie! Oczywiście zobaczy je także Bruno, choć będzie mocno w 2198 odcinku "Barw szczęścia" zajęty własnym romansem...

Czy Bożena przyjmie drogie prezenty od coraz bardziej zauroczonego nią Stawickiego i jak daleko posunie się Bruno wraz ze swoją kochanką Heleną (Emilia Ziemnicka) będziemy mogli zobaczyć w 2198 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Czy będzie rozwód Stańskich?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze