Barwy szczęścia, odcinek 2198: Bruno dowie się o romansie Bożeny i Stawickiego. Też przyzna się, że ma kochankę?

2020-01-20 10:55 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2198: Bruno dowie się o romansie Bożeny i Stawickiego. Też przyzna się, że ma kochankę?
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2198: Bruno dowie się o romansie Bożeny i Stawickiego. Też przyzna się, że ma kochankę?

W 2198 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bruno (Lesław Żurek) dowie się, że Bożena (Marieta Żukowska) zdradziła go ze Stawickim! (Piotr Borowski)! Światowej sławy lekarz urolog, który gości w hotelu Stańskich stanie się przyczyną rozwodu? Przypadkowe spotkanie Bożeny i Stawickiego uwiecznia paparazzi, a stąd już tylko mały krok do dużych kłopotów. Jednak czy w 2198 odcinku "Barw szczęścia" Bruno będzie miał dość odwagi, by powiedzieć Bożenie, że spotyka się z piękną Heleną (Emilia Ziemnicka)?

"Barwy szczęścia" odcinek 2198 - wtorek, 11.02.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2198 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bruno zobaczy na własne oczy coś, czego nie będzie mógł zinterpretować inaczej, jak romans swojej żony z eleganckim lekarzem światowej sławy, Stawickim! Czy Bożena przyzna mu się do zdrady?

Zobacz też: Barwy szczęścia. Artur w szpitalu! Chowański będzie bliski śmierci - WIDEO

Wszystko zacznie się od tego, że Bożena w 2198 odcinku serialu "Barwy szczęścia" spotka przypadkiem uroczego lekarza w centrum handlowym. Pierwszy zobaczy ją Stawicki i wyleci ze sklepu w marynarce, którą właśnie przymierzał. Obsługa sklepu już prawie weźmie go za złodzieja, ale oboje wrócą do sklepu, bo lekarz namówi Bożenę, aby pomogła mu wybrać garnitur.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2189: Sabina omal zabije własną córkę! Przyzna się do nałogu po wypadku Mai

Oboje nie będą świadomi, że w 2198 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zapolują na nich paparazzi, a zdjęcia z ich "randki" już za moment będą oglądać wszyscy w internecie! Oczywiście zobaczy je także Bruno, choć będzie mocno w 2198 odcinku "Barw szczęścia" zajęty własnym romansem...

Czy Bożena przyjmie drogie prezenty od coraz bardziej zauroczonego nią Stawickiego i jak daleko posunie się Bruno wraz ze swoją kochanką Heleną (Emilia Ziemnicka) będziemy mogli zobaczyć w 2198 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Czy będzie rozwód Stańskich?

Najnowsze