Barwy szczęścia, odcinek 2189: Sabina omal zabije własną córkę! Przyzna się do nałogu po wypadku Mai

2020-01-11 7:15 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2189: Sabina omal zabije własną córkę! Przyzna się do nałogu po wypadku Mai
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2189: Sabina omal zabije własną córkę! Przyzna się do nałogu po wypadku Mai

W 2189 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sabina (Barbara Kurzaj) przekona się, że przez picie mogła stracić córkę Maję (Pola Żak)! Wypadek Mai w basenie wreszcie otworzy jej oczy! Gdyby nie Kazik (Grzegorz Mielczarek) Maja mogła utonąć, bo pijana Sabina nie zdoła jej pomóc! Czy ta tragedia w 2189 odcinku "Barw szczęścia" otrzeźwi Sabinę na tyle, że przyzna się do alkoholizmu i zacznie leczyć? A może zatopi żale w kieliszku i jeszcze bardziej pogrąży się w nałogu? Co się stanie z Mają?

"Barwy szczęścia" odcinek 2189 - środa, 29.01.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2189 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sabina narazi swoją córeczkę, na śmiertelne niebezpieczeństwo! Po raz kolejny picie okaże się ważniejsze, niż dziecko!

Rodzina uspokojona dobrym wyglądem Sabiny 2189 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zostawi ją samą w domu z dzieckiem... - Wraca do formy i dobrze wygląda - stwierdzi Zdzisio (Zbigniew Buczkowski). - Nadal będziesz twierdził swoje? Że zagląda do kieliszka - zapyta go Róża (Anna Gornostaj). I doda jeszcze naiwnie, że - Gdyby piła byłoby to widać! 

I tak uspokajając się nawzajem, że wszystko jest dobrze Cieślakowie zabiorą Zuzię (Anna Adamus) na zakupy, a Sabina zostanie sama w domu z Mają. I faktycznie nic nie będzie zapowiadało tragedii... Dziewczynka zaproponuje mamie, żeby wskoczyły do ogrodowego basenu, a Sabina chętnie przystanie na tę propozycję. Powie tylko, że coś zje, żeby nabrać sił...

Niestety, w 2189 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sabina zniknie się napić! W krótkim czasie doprowadzi się do stanu, w którym nie zauważy, że jej dziecko wpadło do basenu!

Na szczęście wołanie Mai o pomoc w 2189 odcinku serialu "Barwy szczęścia" usłyszy Kazik i zdąży wyciągnąć dziecko z wody... Sabina będzie ju z tak pijana, że zacznie tylko się tłumaczyć, że "wypiła tylko jednego drinka i "nie ma problemu z alkoholem.

Jednak pod wpływem szoku do Sabiny zacznie docierać w 2189 odcinku serialu "Barwy szczęścia", że jej córeczka mogła zginąć a wszystko przez jej przymus picia! Załamana Sabina wyzna wreszcie Róży i Zdzisiowi, że ma problem alkoholowy. - Przez to o mało nie doszło do tragedii - wyzna. - Nie zdawałam sobie sprawy, że jest ze mną aż tak źle. Muszę wziąć się w garść.

Czy alkoholiczka Sabina w 2189 odcinku serialu "Barwy szczęścia" podejmie skuteczne leczenie z nałogu? A może wpadnie na nowy pomysł jak oszukiwać rodzinę i samą siebie?

Barwy szczęścia, odc. 2189.  Maja (Pola Żak), Kazik (Grzegorz Mielczarek)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2189. Maja (Pola Żak), Kazik (Grzegorz Mielczarek)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze