Barwy szczęścia, odcinek 2176: Nagie zdjęcia Madzi i Kacpra w internecie! Pochwali się seksem - ZWIASTUN

2020-01-20 7:50 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2176: Nagie zdjęcia Madzi i Kacpra w internecie! Pochwali się seksem - ZWIASTUN
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2176: Nagie zdjęcia Madzi i Kacpra w internecie! Pochwali się seksem - ZWIASTUN

W 2176 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kacper (Jakub Szlachetka) przekona się do czego jest zdolna Madzia (Natalia Sierzputowska). Nastrój po ich pierwszym seksie szybko pryśnie, bo Magda opublikuje w internecie wyjątkowo intymny wpis o tym, że przespała się wreszcie ze swoim chłopakiem z zespołem Aspergera. Dla Kacpra to będzie jak policzek! Tym bardziej, że w 2176 odcinku "Barw szczęścia" wszyscy znajomi dowiedzą się co między nimi zaszło. A Madzia, która marzy o tym by być gwiazdą sieci, nie będzie miała sobie nic do zarzucenia. Zobaczcie ZWIASTUN "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2176 - poniedziałek, 20.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Pierwszy seks Madzi i Kacpra z "Barw szczęścia" dla obojga będzie romantycznym przeżyciem, ale dość szybko okaże się, że nastolatka chce wykorzystać swojego chłopaka. Jako zwycięzcy reality show "Ex - Ex" szybko zyskali ogromną popularność, ale dla ambitnej Madzi to wciąż mało. Ona pragnie zostać prawdziwą gwiazdą.

Dlatego też w 2176 odcinku "Barw szczęścia" po seksie z Kacprem zacznie rozpisywać się w sieci, że spędzili razem noc. Jakby tego było mało to pochwali się odważnymi zdjęciami na swoim profilu społecznościowym licząc, że zgarnie mnóstwo "polubień". O seksie pary dowiedzą się wszyscy ich znajomi.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2177: Tragedia Bożeny. Bruno ukryje przed nią kochankę z internetu

Kacpra znów czekają problemy, bo wcale nie będzie chciał dzielić się swoim szczęściem w internecie. W 2176 odcinku "Barw szczęści" Kajtek (Jakub Dmochowski), widząc jej wpis, będzie w szoku.- Powaliło ją? Chwali się seksem w sieci?!

Gdy Kacper wścieknie się na Madzię i zażąda, by usunęła post. Zakochani ostro się pokłócą. - Nie chcę się spowiadać całemu światu z każdej minuty mojego życia! To są intymne sprawy... Wszyscy to mogą zobaczyć, masz to usunąć!
- Teraz to odkryłeś, geniuszu? Trzeba było o tym pomyśleć zanim poszedłeś do show i stałeś się celebrytą! Chciałam trochę podkręcić atmosferę! Chcesz udawać, że nic się nie stało - krzyknie do niego z wyrzutem. Po czym w 2176 odcinku "Barw szczęścia" Madzia rzuci Kacpra!

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2189: Sabina omal zabije własną córkę! Przyzna się do nałogu po wypadku Mai

Barwy szczęścia, odcinek 2176. Madzia (Natalia Sierzputowska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2176. Madzia (Natalia Sierzputowska)
	Barwy szczęścia, odcinek 2176. Madzia (Natalia Sierzputowska), Kacper (Jakub Szlachetka)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2176. Madzia (Natalia Sierzputowska), Kacper (Jakub Szlachetka)
Barwy szczęścia, odcinek 2176. Madzia (Natalia Sierzputowska), Kacper (Jakub Szlachetka)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2176. Madzia (Natalia Sierzputowska), Kacper (Jakub Szlachetka)
Najnowsze