Barwy szczęścia, odcinek 2156: Malwina straci córkę Emilkę! Wyznanie Kacpra ją pogrąży - ZWIASTUN

2019-12-13 16:59 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2156: Malwina straci córkę Emilkę! Wyznanie Kacpra ją pogrąży
Autor: TVP/VOD Barwy szczęścia, odcinek 2156: Malwina straci córkę Emilkę! Wyznanie Kacpra ją pogrąży

W 2156 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Malwina (Joanna Gleń) może ostatecznie stracić córkę! I to przez własnego syna (Jakub Szlachetka), który oskarży ją w telewizyjnym show, że jest złą matką! Kacper (Jakub Szlachetka) na oczach widzów oczerni też przed kamerami również jej aktualnego kochanka Adama (Marcin Kwaśny). Czy Nastolatek z Zespołem Aspargera może zdawać sobie sprawę jakie konsekwencje będzie miał jego występ w reality show? Przekonamy się w 2156 odcinku serialu "Barwy szczęścia", zobacz ZWIASTUN.

"Barwy szczęścia" odcinek 2156 - piątek, 13.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Występ Kacpra w reality show w 2156 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zacznie się z... przytupem: - Mama bierze drugi rozwód, ma kolejnego faceta, którego nie lubię. Adam jej nie szanuje, nie ufam mu. To jest ojciec zmarłej dziewczyny z naszej szkoły. Zresztą on nadal ma żonę, a spotyka się z moja mamą.

Malwina zobaczy go przypadkiem 2156 odcinku serialu "Barwy szczęścia" w telewizji podczas poszukiwań syna u Natalii (Maria Dejmek). Nie dość, że będzie przerażona, że jej syn zniknął bez znaku życia, to na widok występu Kacpra po prostu oniemieje!

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2156: Oliwka i Kajtek oskarżeni o oszustwo! Wybuchnie skandal w reality show

- Z telewizji dowiaduję się, że mój syn woli być w jakimś głupim programie po to, żeby mnie unikać. Producenci programu maja go za jakieś dziwadło, które im podniesie oglądalność - zacznie szlochać Malwina.

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2157: Kacper straci nad sobą panowanie! Rzuci się na Justina przed kamerą

Malwina wpadnie na pomysł 2156 odcinku serialu "Barwy szczęścia", aby zadzwonić do stacji telewizyjnej i zażądać przerwania programu. Natalia wytłumaczy jej jednak, że nie ma żadnych szans! - Prędzej ten program się skończy, niż ty cokolwiek wywalczysz z prawnikami tej stacji - powie jej niedoszła prawniczka.

- Czyli co? Mam odpuścić i liczyć na to, że Kacper przestanie mówić o naszej rodzinie?

Jako pierwszy na występ Kacpra w show zareaguje Adam, obecny partner Malwiny: - Gówniarz! Co on o mnie wie?!

Niestety już za chwilę w 2156 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zadzwoni telefon. To - prawie już były - mąż Malwiny, Przemek (Dobromir Dymecki). Powie, że oglądał i wszystko, co usłyszał w telewizji wykorzysta przeciwko niej w sądzie! - Odbierze mi Emilkę (Antonina Buczek) - Malwina załamie się.

Czy faktycznie występ Kacpra w telewizji może sprawić, że Malwina straci córkę? Gdyby Kacper mógł wiedzieć jak poważne konsekwencje będzie miał jego występ, zdecydowałby się na niego? Przekonamy się w 2156 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2157: Aldona zabije natrętnego adoratora! Przyzna się Borysowi co zrobiła

Najnowsze