Barwy szczęścia, odcinek 2152: Darek wpadnie w oko sponsora. Niecne zamiary Szuberta

2019-12-09 19:50 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2152: Darek wpadnie w oko sponsora. Niecne zamiary Szuberta
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2152: Darek wpadnie w oko sponsora. Niecne zamiary Szuberta

W 2152 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Darek (Andrzej Niemyt) zwróci na siebie uwagę nowego sponsora Spartan, biznesmena Maksymiliana Szuberta (Marcin Stec). Janicki błyśnie formą na treningu, a zachwycony jego talentem milioner zaprosi go na obiad. Milioner zacznie obsypywać Darka komplementami, a rozmowa niespodziewanie przejdzie na tematy prywatne. Władek (Przemysław Stippa) w 2152 odcinku "Barw szczęścia" zacznie podejrzewać, że Szubert ma niecne zamiary.

"Barwy szczęścia" odcinek 2152 - poniedziałek, 9.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Związek Darka i Władka z "Barw szczęścia" będzie zagrożony? Do życia pary homoseksualistów wkroczył ostatnio bardzo bogaty Maksymilian Szubert, który został sponsorem nie tylko uczelni Cieślaka, ale także Spartan Warszawa, klubu Janickiego. W 2152 odcinku "Barw szczęścia" Maks zjawi się na treningu drużyny i od razu zwróci uwagę na Darka.

- Byłeś najlepszy na boisku... Dobra inwestycja - doceni Szubert i zaprosi Janickiego oraz Józka (Patryk Pniewski) na obiad. Sałatka jakoś się wymiga, ale jego menadżer chętnie przyjmie zaproszenie.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2163: Iwona w ciąży z Markiem zniknie bez śladu! Ukryje się przed ojczymem

W 2152 odcinku "Barw szczęścia" Darek będzie miał okazję lepiej poznać Szuberta. Między mężczyznami narodzi się nić wzajemnej sympatii. - Twój partner zaimponował mi skutecznością i postawą wobec twojego klubu - wyzna biznesmen.
- Musiał być na lekkim rauszu, normalnie nie wydukałby z siebie takiej prośby - zaśmieje się Darek. - Zazdroszczę takiego związku - doda Szubert.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2156: Kolejny koszmar Kasi po brutalnym gwałcie! Nawet Bożena jej nie pomoże

Janicki doceni słowa sponsora, bo sam doskonale wie, że uczucie Władka to najlepsze co mu się w życiu przytrafiło. - Tobie też się kiedyś poszczęści...

- Przestałem już wierzyć w miłość - odpowie Maks w 2152 odcinku "Barw szczęścia". - Bo nie spotkałeś odpowiedniej kobiety - zapewni go Darek, a Szubert wcale go nie poprawi. Czy powie mu, że też jest gejem?

Po powrocie do mieszkania Darek opowie Władkowi jak wielkie wrażenie zrobił na nim Maks. - Wyglądał na oburzonego jak was sobie przedstawiałem... - zauważy Cieślak. - Bo nie znosi piratów drogowych, a za takiego mnie wziął wtedy na parkingu... - wyjaśni Darek. - I co? Ma kogoś? Czego on od ciebie chce? 

- Właśnie się rozstał, siedem lat był w związku... - odpowie Janicki i zapewni partnera, że to on ma z nim lepszy kontakt, więc powinien lepiej go poznać. Władek wyczuje jednak zbliżające się kłopoty.

Najnowsze