Barwy szczęścia, odcinek 2135: Justin i Patryk oskarżeni o napaść. Bandyci zaatakują ich i wyłudzą pieniądze!

2019-11-09 8:22 sz
Barwy szczęścia odcinek 2135. Patryk (Konrad Skolimowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odcinek 2135. Patryk (Konrad Skolimowski)

W 2135 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Justin (Jasper Sołtysiewicz) i Patryk (Konrad Skolimowski) zostaną oskarżeni o napaść i próbę gwałtu! Podczas "męskiej wyprawy" przyjaciele wpadną w poważne problemy. Nie spodziewają się tragicznego finału wycieczki. Wkrótce bohaterowie serialu "Barwy szczęścia" będą musieli słono zapłacić... albo pójdą siedzieć za przestępstwo, którego nie popełnili! Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w 2135 odcinku. Co stanie się z Justinem i Patrykiem?

"Barwy szczęścia" odcinek 2135 - czwartek, 14.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Justin i Patryk w 2135 odcinku "Barw szczęścia" pożałują męskiej wycieczki, którą wkrótce zaplanują. Agata (Natalia Zambrzycka) nie będzie zachwycona słysząc o pomyśle chłopaka oraz jego kolegi. Już niejednokrotnie oboje przekonali się, że Kanadyjczyk przyciąga kłopoty jak magnes. Nic dziwnego, że dziewczyna zakaże ukochanemu z nim wyjechać. 

ZOBACZ TEŻ >>> Barwy szczęścia, odcinek 2137: Paweł zabije człowieka! Ukryje przed Agatą, że jest szantażowany

Justin w serialu "Barwy szczęścia" zastąpi kumpla niedawno poznaną dziewczyną, Sandrą (Joanna Opozda), jednak Patrykowi w końcu uda się namówić Agatę do zmiany zdania i panowie sami wyjadą wyjadą odpocząć od zgiełku miasta. 

Barwy szczęścia odcinek 2135. Justin (Jasper Sołtysiewicz), Patryk (Konrad Skolimowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odcinek 2135. Justin (Jasper Sołtysiewicz), Patryk (Konrad Skolimowski)

Po przybyciu na miejsce Patryk i Justin w serialu "Barwy szczęścia" już pierwszego dnia narażą się miejscowym oprychom, a to będzie dopiero początek nadchodzącego dramatu. Co wydarzy się w 2135 odcinku?

Przyjaciele zauważą słaniającą się na nogach dziewczynę i spróbują jej pomóc. Nagle znikąd zjawią się jej bracia... oskarżając niewinnych chłopaków o próbę zgwałcenia jej! Wszystko wskazuje na ukartowaną akcję. Brodaty bandyta w 2135 odcinku "Barw szczęścia" przystawi Patrykowi nóż do szyi. 

CZYTAJ TEŻ >>> Barwy szczęścia, odcinek 2146: Kelnerka Renata zgwałcona! Były ksiądz Tadeusz trafi za kratki?

- Grzecznie wejdziesz do środka, czy jeszcze się trochę popieścimy? - warknie. Justin i Patryk spróbują wyjaśnić nieporozumienie. Szybko wyjdzie na jaw, że obcym mężczyznom chodzi o pieniądze. - Dobra, zrobimy deal: pięćdziesiąt kafli i was puszczamy!
- Ile?! Chyba, koleś, upadłeś na głowę z dziesiątego piętra!
- Czy ja wyglądam na żartownisia?!

Co zrobią bohaterowie serialu "Barwy szczęścia"? Czy zapłacą szantażystom? Widzowie przekonają się oglądając 2135 odcinek serialu. 

Barwy szczęścia odcinek 2135. Justin (Jasper Sołtysiewicz), Patryk (Konrad Skolimowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odcinek 2135. Justin (Jasper Sołtysiewicz), Patryk (Konrad Skolimowski)