Barwy szczęścia, odciek 2572: Klara napuści Agatę, aby pokonała Oliwkę tajną bronią - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odciek 2572: Klara napuści Agatę, aby pokonała Oliwkę tajną bronią - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odciek 2572: Klara napuści Agatę, aby pokonała Oliwkę tajną bronią - ZDJĘCIA

W 2572 odcinku "Barw szczęścia" Klara (Olga Jankowska) wyjaśni Agacie (Natalia Zambrzycka), jakim sposobem może raz na zawsze pozbyć się Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) z otoczenia Patryka (Konrad Skolimowski). Agata będzie miała już serdecznie dosyć ciągłej zazdrości o narzeczonego, który będzie nadal zachowywał się jak wolny chłopiec skory do zabawy z piękną koleżanką. W takim ponurym nastroju Pyrka będzie szykowała się na imprezę Justina (Jasper Sołtysiewicz), pełna najgorszych przeczuć. I wtedy Klara uratuje nie tylko dobre samopoczucie bratowej - ona zmieni Agatę w seks-bombę, która powali na kolana nie tylko narzeczonego! Jak tego dokona? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2572 - poniedziałek, 14.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2572 odcinku "Barw szczęścia" Klara nie będzie mogła już dłużej patrzeć, jak jej siostra przezywa męki z zazdrości o Oliwkę. Trzeba przyznać, że Patryk da narzeczonej powody - nadal będzie umawiał się z Oliwką i robił do niej "maślane oczy", jakby był kawalerem do wzięcia. Agata będzie w coraz gorszym nastroju, a myśl o imprezie o Justina, na której na pewno będzie też rywalka, będzie jej spędzać sen z oczu. I wtedy Klara postanowi jej pomóc.  

- Powinnaś trochę zmienić taktykę... - powie Klara Agacie w 2572 odcinku "Barw szczęścia". 

- Mam nagle udawać, że uwielbiam Justina? I Oliwkę? - obruszy się Agata. 

- Masz wykorzystać okazję, żeby błysnąć przed swoim facetem… i nieźle się zabawić!

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2571: Darek odkryje prawdę o nowym romansie Józka! Tajemnicza Anka jest podstawiona przez Klemensa? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Zdradzamy, że Agata posłucha dobrych rad Klary i w 2573 odcinku "Barw szczęścia" powali wszystkich na kolana! Zacznie od tego, że na imprezę Justina Pyrka założy obłędną, seksowną sukienkę. Patryk nie będzie mógł oderwać wzroku od narzeczonej z dwóch powodów: będzie wyglądała pięknie, a wokół niej zaraz zjawi się wianuszek facetów, z Justinem na czele! Później, kiedy Agata poprosi Justina, by dał jej lekcję wake’a, młody Jezierski będzie w szoku… Justin z Agatą będą tak wspaniale się bawić, że aż zwrócą uwagę Jowity (Pola Żak) - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ.

- Patryk, czy on ci czasem nie odbija narzeczonej?

- Mam wszystko pod kontrolą...

- Ładnie wyglądają. A myślałam, że się nie lubią...

- To zwykła lekcja wake’a!

Ostatecznie zazdrosny Patryk przerwie lekcję narzeczonej i już do końca imprezy nie będzie odstępował jej na krok. 

- Jesteś super! - usłyszy Agata od narzeczonego. 

- Tak?

- Jesteś najlepsza, najpiękniejsza i jedyna…

A co się stanie z Oliwką w "Barwach szczęścia"? Patryk ani razu nie spojrzy w jej stronę, a pod koniec imprezy to ona będzie "pocieszała" Justina, który znów zostanie "na lodzie".  

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2581: Syn Kępskiego odda mu wątrobę! Iwona straci prawo do wykonywania zawodu?

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze