Barwy szczęścia. Nowa czołówka i zmiana emisji serialu! Wszystko po naciskach fanów - WIDEO

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Nowa czołówka i zmiana emisji serialu! Wszystko po naciskach fanów - WIDEO

Barwy szczęścia. Nowa czołówka i zmiana emisji serialu! Wszystko po naciskach fanów - WIDEO, ZDJĘCIA

2021-09-26 15:30

Pora emisji "Barw szczęścia" w nowym sezonie była ogromnym zaskoczeniem dla wiernych widzów. Decyzją TVP ograniczono liczbę odcinków serialu do czterech i w związku z tym po latach fani zostali pozbawieni szansy oglądania "Barw szczęścia" w piątkowe wieczory. Jeszcze w tym tygodniu, dokładnie od piątku 24.09.2021, nastąpi kolejna zmiana w nadawaniu "Barw szczęścia", a do tego od 2478 odcinka pojawi się nowa czołówka. Okazuje się, że po naciskach widzów wprowadzono rewolucję w programie TVP2. Co to dokładnie oznacza? Zobaczcie WIDEO z nowej czołówki!

Od kiedy "Barwy szczęścia" będą pięć razy w tygodniu?

"Barwy szczęścia" przez lata były serialem codziennym, który można było oglądać przez cały tydzień. W jesiennej ramówce TVP2 od września nastąpiło jednak spore trzęsienie ziemi. Zamiast "Barw szczęścia" w każdy piątek w programie Dwójki pojawił się show "You Can Dance". Decyzja TVP, by ograniczyć liczbę odcinków serialu z pięciu do czterech od nowego sezonu wzbudzała ostry sprzeciw widzów. Fani "Barw szczęścia" byli tak zdeterminowani, że postawili na swoim. Dzięki widzom już w tym tygodniu nastąpi kolejna zmiana w emitowaniu serialu.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1601: Dawid umrze? Zrozpaczona Basia nie zdąży uratować chłopaka! - ZDJĘCIA

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA z nowej czołówki "Barw szczęścia" >>>

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1603: Wypadek Szymka i Mai na wycieczce! Ta tragedia będzie przełomem dla Izy i Marcina

Nowa czołówka "Barw szczęścia" od 2478 odcinka!

"Barwy szczęścia" od piątku, 24.09.2021, wracają także w piątkowe wieczory. Na specjalną prośbę fanów będzie premiera kolejnego 2478 odcinka! Ale na tym nie koniec niespodzianek, bo właśnie od tego odcinka pojawi się nowa czołówka "Barw szczęścia" z zupełnie nowymi bohaterami, których wątki będą rozbudowane w tym sezonie. Produkcja serialu kręciła czołówkę już latem, ale dopiero 24 września w "Barwach szczęścia" zobaczą ją widzowie!

Czy zmieni się godzina emisji "Barw szczęścia"?

Poza ogromną zmianą, że "Barwy szczęścia" wracają na antenę TVP2 także w piątki widzowie nie muszą się martwić, że godzina emisji serialu ulegnie zmianie. Tak jak dotychczas każdy premierowy odcinek "Barw szczęścia" będzie się zaczynał o godz. 20.10. A o godz. 19.30 powtórka odcinka z poprzedniego wieczoru.

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze