Barwy szczęścia. Krzysztof Kiersznowski przez chorobę nie wróci na plan! Co się stanie ze Stefanem?

2020-08-04 11:51 Ag
Barwy szczęścia. Krzysztof Kiersznowski przez chorobę nie wróci na plan! Co się stanie ze Stefanem?
Autor: Artrama Barwy szczęścia. Krzysztof Kiersznowski przez chorobę nie wróci na plan! Co się stanie ze Stefanem?

"Barwy szczęścia" bez Krzysztofa Kiersznowskiego, czyli serialowego Stefana Górki?! 69-letni aktor trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację, po której wystąpiły komplikacje. Wrócił do domu po zabiegu, ale szybko wymagał kolejnej hospitalizacji. Niestety lekarze nie potrafili postawić jasnej diagnozy. Stan zdrowia Kiersznowskiego nie pozwala mu na powrót na plan "Barw szczęścia". Ostatkiem sił nagrał kilka odcinków nowego sezonu. Już wiadomo co będzie z jego bohaterem Stefanem?

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2

Krzysztof Kiersznowski w szpitalu! Ta wiadomość zmroziła wszystkich fanów "Barw szczęścia", którzy nie wyobrażają sobie nowych odcinków serialu bez Stefana Górki. Sytuacja jest naprawdę poważna, a Kiersznowski od kilku tygodni walczy o powrót do zdrowia i pracy.

A zaczęło się od tego, że aktor z "Barw szczęścia" zgłosił się do szpitala na planową operację udrażniania żył. Choć zabieg się powiódł, a lekarze szybko wypisali go do domu, to stan Kiersznowskiego się pogorszył i znów trafił pod opiekę medyków. Co mu dolega? Według doniesień tygodnika "Twoje Imperium" nawet lekarze mają problemy z postawieniem diagnozy, bo u Kiersznowskiego wystąpiły dziwne skoki ciśnienia.

Nie przegap: Dramat aktora Barw szczęścia. Krzysztof Kiersznowski w szpitalu! Straszna diagnoza po operacji

Niepokojące informacje o złym stanie aktora z "Barw szczęścia" pojawiły się tuż po tym jak udzielił wywiadu, w którym szczerze przyznał, że ma trudną sytuację finansową, bo przez epidemię koronawirusa został bez pracy.

- Ta niepewność jutra i brak perspektyw były dość przytłaczające, choć starałem się nie wpadać w przygnębienie. Rzecz jasna, nie zawsze mi się to udawało, a mój niepokój pogłębiał się za sprawą medialnych doniesień - przyznał Kiersznowski w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień".

Wielkie oszustwo w Barwach szczęścia. Rafał Maślak pokazał jak robią wszystkich w konia - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź też: Glinka odeszła z Barw szczęścia. Ostatnia scena z Kasią zszokuje wszystkich! Nikt się tego po niej nie spodziewał

Niestety nie wiadomo kiedy Kiersznowski wróci na plan "Barw szczęścia". Przed przerwą i operację w szpitalu zdążył nagrać sporo odcinków, więc nie zniknie z serialu z dnia na dzień w nowym sezonie "Barw szczęścia". Poza tym odcinki kręcone są z prawie czteromiesięcznym wyprzedzeniem. Pewne jest to, że Kiersznowski na razie nie wyjedzie na Podlasie, gdzie już powstaje 9 sezon "Blondynki", w którym gra Pulę Hulę

Najnowsze