Dramat aktora Barw szczęścia. Krzysztof Kiersznowski w szpitalu! Straszna diagnoza po operacji

2020-08-05 10:19
Dramat aktora Barw szczęścia. Krzysztof Kiersznowski w szpitalu! Straszna diagnoza po operacji
Autor: AKPA Dramat aktora Barw szczęścia. Krzysztof Kiersznowski w szpitalu! Straszna diagnoza po operacji

Krzysztof Kiersznowski, znany jako Stefan z serialu "Barwy szczęścia" trafił do szpitala. Kilka tygodni temu 69-letni aktor "Barw szczęścia" poddał się operacji, po której dość szybko odzyskał siły i wrócił do domu. Niestety stan Kiersznowskiego gwałtownie się pogorszył i serialowy Stefan z "Barw szczęścia" znów wylądował w szpitalu. Pojawiły się komplikacje, a lekarze nie są w stanie postawić diagnozy co tak naprawdę mu dolega. Niestety aktor nie może wrócić do pracy w "Barwach szczęścia"...

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Krzysztof Kiersznowski walczy o zdrowie w jednym ze szpitali! Taką niepokojącą wiadomość o aktorze z "Barw szczęścia" podał tygodnik "Twoje Imperium". Dramat rozpoczął się kiedy serialowy Stefan z "Barw szczęścia" poddał się operacji udrożnienia żył. Zabieg się udał, a Kiersznowski dość szybko odzyskał siły na tyle, by lekarze wypisali go do domu. I właśnie wtedy pojawiły się komplikacje. Nawet opiekujący się nim medycy nie są w stanie postawić diagnozy co tak naprawdę dzieje się z Kiersznowskim.

- Kiersznowski miał duże skoki ciśnienia. Najgorsze jest to, że lekarze nie potrafią ich do końca wyjaśnić - podaje gazeta, powołując się na bliską osobę ekranowego Stefana z "Barw szczęścia".

Patrz też: Gwiazda Barw szczęścia zmieniła fryzurę. Przerażająca metamorfoza Wiktorii Gąsiewskiej. Nikt jej nie poznał

Niestety przez swój stan Kiersznowski nie może wrócić na plan nowego sezonu "Barw szczęścia". Nie tak dawno udzielił wywiadu, w którym wyznał, że znalazł się w dramatycznej sytuacji. Z dnia na dzień stracił pracę w serialu i dopadły go czarne myśli, że nie będzie miał z czego żyć. Powód? Oczywiście chodzi o epidemię koronawirusa, która wielu aktorów pozbawiła stałego źródła dochodu.

Choroba aktora Barw szczęścia. Krzysztof Kiersznowski przerwał milczenie o stanie zdrowia

Sprawdź też: Glinka odeszła z Barw szczęścia. Znana celebrytka zastąpi Kasię w nowym sezonie po wakacjach 2020?

Psychicznie Kiersznowski był w bardzo słabiej formie. A do tego doszły jeszcze komplikacje po operacji aktora z "Barw szczęścia". - Ta niepewność jutra i brak perspektyw były dość przytłaczające, choć starałem się nie wpadać w przygnębienie. Rzecz jasna, nie zawsze mi się to udawało, a mój niepokój pogłębiał się za sprawą medialnych doniesień... - przyznał zasmucony Stefan z "Barw szczęścia".

Barwy szczęścia, odc. 2264. Kasia (Katarzyna Glinka), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2264. Kasia (Katarzyna Glinka), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Barwy szczęścia odc. 2107. Stefan (Krzysztof Kiersznowski), Wiesia (Maria Winiarska), Waleria (Ewa Ziętek)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2107. Stefan (Krzysztof Kiersznowski), Wiesia (Maria Winiarska), Waleria (Ewa Ziętek)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze