Glinka odeszła z Barw szczęścia. Znana celebrytka zastąpi Kasię w nowym sezonie po wakacjach 2020?

2020-07-25 9:35 sz
Glinka odeszła z Barw szczęścia. Znana celebrytka zastąpi Kasię w nowym sezonie po wakacjach 2020?
Autor: ARTRAMA Glinka odeszła z Barw szczęścia. Znana celebrytka zastąpi Kasię w nowym sezonie po wakacjach 2020?

Katarzyna Glinka odeszła z serialu "Barwy szczęścia" przed urodzeniem drugiego dziecka, a jej urlop macierzyński nieprędko się skończy. W nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 jej bohaterka Kasia Górka także odejdzie. Wątek Kasi zostanie zawieszony kiedy wyjedzie do Włoch razem ze swoim synem. Serial jednak nie lubi pustki, więc scenarzyści już zastąpili Glinkę inną aktorką. Kto dołączył do obsady "Barw szczęścia"? To znana celebrytka, która występowała już wcześniej w serialach, a teraz zajmie miejsce Kasi.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2

Katarzyna Glinka odeszła z serialu "Barwy szczęścia" na urlop macierzyński, więc po wakacjach 2020 tylko przez moment zobaczymy Kasię Górkę na ekranie. Wszystko wskazuje na to, że miejsce u boku Bożeny (Marieta Żukowska) zajmie znana celebrytka, Sylwia Nowak!

- Plan skończony. Już się pakuję, wracam do domu. Kiedy będzie w telewizji? Oczywiście dam znać, a szczegóły, jaką mam rolę i w jakim serialu, też wkrótce... Zaraz dodam posta, to zobaczycie, czy to "Barwy szczęścia" czy "M jak miłość" - zapowiedziała gwiazda na swoim Instagramie. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kasia chora psychicznie. Łukasz doprowadzi ją do takiego stanu

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sylwia Nowak dodała zdjęcie z planu "Barw szczęścia", na którym pozuje u boku Mariety Żukowskiej. Najprawdopodobniej to właśnie z nią będzie miała sceny. Celebrytka wcieli się w rolę młodej mamy. Czy zajmie miejsce Kasi i stanie się najlepszą przyjaciółką Bożeny Stańskiej?

- Gratulacje dla tych, którzy głosowali na "Barwy szczęścia". Jestem na planie "Barw szczęścia" i o dziwo gram dzisiaj mamę. Ostatnio wam mówiłam, że bardzo chciałabym zagrać mamę i dzisiaj gram mamę małego niemowlaka. Pozdrowienia! - entuzjastycznie zdradziła Nowak.

Kim jest Sylwia Nowak, która zagra w "Barwach szczęścia" zamiast Glinki?

Sylwia Nowak to piosenkarka i aktorka, która pracuje nad własnym albumem studyjnym Jej pasją jest śpiew i gra na pianinie. Wystąpiła w dwóch filmach Patryka Vegi oraz pojawiła się w roli Sylwii w serialu "Na Wspólnej". Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej w Radomsku, ukończyła licencjat z filologii angielskiej i magistrat marketingu. Prywatnie od dwóch lat jest mężatką i prowadzi popularne konto na Instagramie. Sławę zdobyła dzięki roli Sylwii w hitowym serialu "Miłość na bogato" w VIVA Polska.

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kolejne problemy w hotelu Bruna! Pójdzie na dno przez Karolinę?!

Najnowsze