Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Kiedy 2826 odcinek w TVP2, jaka data premiery? Tak się zacznie nowy sezon po wakacjach! - ZDJĘCIA

2023-05-26 14:21

"Barwy szczęścia" po przerwie wakacyjnej wróci dopiero we wrześniu, a na 2826 odcinek trzeba będzie długo czekać. Emisja nowego sezonu "Barw szczęścia" po wakacjach 2023 zacznie się w najpewniej w pierwszym tygodniu września! Data premiery 2826 odcinka "Barw szczęścia" na razie pozostanie tajemnicą, a to oznacza tylko jedno - widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość. Bo nawet w internecie na VOD nie będzie 2826 odcinka "Barw szczęścia" zbyt szybko. Kiedy pojawią się nowe odcinki po przerwie wakacyjnej? Zwiastun 2826 odcinka "Barw szczęścia" ujawnia jak się rozpocznie nowy sezon!

Kiedy 2826 odcinek "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej w TVP2 i na VOD? Premiera nowego sezonu od września 2023?

Koniec "Barw szczęścia" w tym sezonie w 2825 odcinku oznacza, że przed ponad trzy miesiące widzowie nie zobaczą dalszych losów bohaterów serialu. Finał "Barw szczęścia" przed wakacjami nastąpi tydzień wcześniej niż planowała produkcja, bo już w piątek, 26.05.2023, co oznacza jeszcze dłuższą przerwę w emisji. Zgodnie z harmonogramem obecny sezon "Barw szczęścia" miał trwać aż do piątku, 2.06.2023, ale decyzją TVP skrócono go o pięć odcinków.

Jak co roku kiedy "Barwy szczęścia" kończą się w emocjonującym momencie, pozostawiając wiele wątków niewyjaśnionych i wiele pytań bez odpowiedzi. Tak też będzie w ostatnim 2825 odcinku "Barw szczęścia", gdy do Kasi (Katarzyna Glinka) dotrze wiadomość z Norwegii od Walerii (Ewa Ziętek), że jej ojciec Stefan (śp. Krzysztof Kiersznowski) nie żyje. Cała rodzina Kasi, przyjaciele zmarłego Stefana pogrążą się w żałobie.

A zwiastun nowego 2826 odcinka "Barw szczęścia" po wakacjach zapowiada sensacyjny zwrot w sprawie pogrzebu Stefana, którego Kasia nie będzie mogła pochować w Polsce, w rodzinnym grobie obok swojej matki Jadwigi (Agnieszka Pilaszewska). Mało tego, podczas ostatniego pożegnania Stefana zabraknie wielu osób, bo tylko niektórzy bliscy przyjaciele ojca Kasi będą mogli jechać do Norwegii na pogrzeb.

Sporo emisji w 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej czeka też wątek Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Tomasza Kępskiego (Jakub Sokołowski), bo sporo starszy mężczyzna uzna, że ambitna, piękna Oliwka jest trochę za młoda na poważny związek. Czy różnica wieku stanie na drodze do szczęścia tej pary? To się okaże w nowym sezonie "Barw szczęścia" od września 2023.

Przed emisją 2826 odcinka "Barw szczęścia" w TVP2 będzie można go obejrzeć w serwisie VOD.TVP.pl, ale dopiero tydzień przed premierą.

Koniec Barw szczęścia. Kasia pozbędzie się najcenniejszej rzeczy Stefana przed śmiercią ojca
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze