Barwy szczęścia

Koniec Barw szczęścia. Cezary przyzna się Natalii jakie zamiary ma Sofia! Skończy się interwencją policji w ostatnim 2825 odcinku- ZDJĘCIA

2023-05-25 19:56

Koniec serialu "Barwy szczęścia" przed wakacjami będzie decydujący dla miłości Natalii (Maria Dejmek) i Cezarego (Marcel Opaliński), którą od samego początku próbuje zniszczyć była narzeczona Rawicza, Sofia (Valeri Guliaieva), knująca z jego matką, Józefiną (Elżbieta Jarosik). W ostatnim 2825 odcinku "Barw szczęścia" Natalia przekona się na własne oczy, że Cezary nie mówi jej wszystkiego. Zacznie szpiegować Sofię, żeby upewnić się co do jej zamiarów. A kiedy zjawi się w mieszkaniu Sofii i zobaczy tam swojego faceta, stanie się jasne, że Rawicz ma coś na sumieniu. Czy wyjaśnienia Cezarego wystarczą Natalii? W finale "Barw szczęścia" do akcji wkroczy też policja. Zobacz ZDJĘCIA z 2825 odcinka.

"Barwy szczęścia" odcinek 2825 ostatni przed wakacjami - piątek, 26.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Ostatni 2825 odcinek "Barw szczęścia" rozstrzygnie czy związek Natalii i Cezarego przetrwa? Nie do końca, bo Sofia przecież nagle nie zniknie z życia Rawicza, a toksyczna matka Cezarego jeszcze nie raz postara się o to, żeby jego szczęście ze Zwoleńską nie potrwało długo. Oczywiście Natalia nie będzie miała już żadnych wątpliwości, że skoro Sofia przyjaźni się z jej ukochanym, wciąż jest blisko Cezarego, to musi na nią uważać.

Dlatego w finale sezonu "Barw szczęścia" przed wakacjami Natalia postanowi wybadać jakie zamiary ma rywalka. Zwłaszcza, że po chorobie, po groźnym wirusie, którym Cezary zaraził Sofię będzie teraz wymagała jego pomocy. Uprzedzając Rawicza odwiedzi jego byłą narzeczoną w mieszkaniu, które Sofia wynajmuje od Józka Sałatki (Patryk Pniewski). Ponieważ pobyt piłkarza w Anglii się przedłuży w związku z kontraktem, Sofia w 2825 odcinku "Barw szczęścia" pochwali się Natalii, że zostanie w Polsce co najmniej na najbliższy rok.

"Przyjacielską" pogawędkę Natalii i Sofii w ostatnim 2825 odcinku "Barw szczęścia" przerwie Cezary, który nagle zjawi się u swojej eks. Zaskoczony widokiem obecnej ukochanej, poczuje się zmieszany i nie będzie wiedział jak zareagować. Zwoleńska natychmiast wyjdzie, a Rawicz zostanie z Sofią. Po krótkiej chwili pobiegnie jednak za Natalią, domagając się od niej wyjaśnień dlaczego przyszła do Sofii -  Zaczekaj! Co ty tu robisz, szpiegujesz mnie?

- Nie ciebie, tylko Sofię!

- Nie ufasz mi?

- Ufam, ale sprawdzam. Przede wszystkim jakie ona ma zamiary! - Natalia w finałowym 2825 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie miała wątpliwości, że Sofia kręci się koło Cezarego, bo chce go odzyskać. Rawicz zdaje się jednak tego nie zauważać. - Przyjacielskie... Ja tylko jej pomagam!

- W tajemnicy przede mną?

- Wcale nie! Mówiłem ci, że jadę zrobić jej zakupy...

- Ale o skręcaniu mebli dowiedziałam się po czasie! - Natalia w ostatnim 2825 odcinku "Barw szczęścia" wytknie ukochanemu, że spędził z Sofią całą noc, że to u niej się rozchorował. - Nie o wszystkim muszę ci mówić! - Cezary nie będzie miał sobie nic do zarzucenia. - O niczym nie musisz mi mówić! - doda lodowatym tonem Zwoleńska, a jej kochanek zrozumie, że musi szybko załagodzić sytuację. - Wiesz, że jesteś dla mnie najważniejsza?

- Tak? To mi to udowodnij!

- Taki mam zamiar... - Cezary w kończącym sezon 2825 odcinku "Barw szczęścia" pocałuje Natalię. Nie będą wiedzieli, że przez okno mieszkania cały czas obserwuje ich Sofia. Po chwili kochankowi przeniosą się do samochodu, gdzie na miłosnych igraszkach złapie ich policja.

Barwy szczęścia. Smutne pożegnanie Bruna i Karoliny. Justin nakryje ich na pocałunku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze