Barwy szczęścia. Jowita znajdzie sojusznika i tak opuści więzienie?! Jezierska będzie pewna swego w nowym sezonie

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Jowita znajdzie sojusznika i tak opuści więzienie?! Jezierska będzie pewna swego w nowym sezonie

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Jowita znajdzie sojusznika i tak opuści więzienie?! Jezierska będzie pewna swego w nowym sezonie

2022-07-27 11:41

W "Barwy szczęścia" po wakacjach los Jowity (Magdalena Żak) odwróci się? Siostra Patryka (Konrad Skolimowski) już dłuższy czas spędza w areszcie, a wszystko przez oskarżenie o zabójstwo Prota (Andrzej Michalski). Jezierscy walczą o dziewczynę, ale okazuje się, że ktoś z zewnątrz przyniesie jej nadzieję na wolność. W "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej wyjdą na jaw nowe fakty z feralnej nocy zabójstwa chłopaka, a Jowita dostanie szansę na oczyszczenie z zarzutów. Sławka (Ewelina Serafin) będzie pewna, że córka zaraz wróci do domu.

Jowita wyjdzie na wolność w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2022? 

Jest szansa, że Jowita wreszcie wyjdzie zza krat w nowym sezonie "Barw szczęścia"! Ktoś z zewnątrz pomoże dziewczynie, a Sławka będzie pewna, że wkrótce odzyska córkę. Już na początku sezonu, w 2650 odcinku "Barw szczęścia" widzowie dowiedzą się, że Jezierska jest pełna nadziei na wolność Jowity. W ostrej kłótni z Jaworskim (Jacek Kałucki) wykrzyczy, że są dowody na niewinność dziewczyny, a ona na pewno zostanie oczyszczona z zarzutów. 

- Pojawiły się nowe dowody. Wyszło czarno na białym, że Jowitka była śledzona! I co pan na to? - portal Światseriali.pl podaje, że Jezierska obwieści nowinę i wspomni, że Kazik (Grzegorz Mielczarek) dostarczył nagrania policji, które teoretycznie mają pomóc Jowicie. - Kazik przekazał dyski policji? O nie! To już przekracza wszelkie pojęcie. Już ja mu pokażę! Jak wrócę, ma was tu nie być, zrozumiano? - powie wściekły Jaworski, który spróbuje się pozbyć Sławki i Żabci (Hanna Klepacka) z mieszkania, bo sąsiedzi poskarżą się, że nie chcą mieszkać we wspólnocie z matką morderczyni.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Mateusz nie wróci z Afryki sam! Przedstawi wszystkim kogoś bardzo bliskiego, a Lilka zzielenieje

Jowita nie zabiła Prota? Nowe fakty w "Barwach szczęścia" po wakacjach

Chociaż młoda Jezierska z "Barw szczęścia" lubi pakować się w kłopoty, dla Sławki i Patryka oczywistym jest, że dziewczyna nie zabiła Prota. Natalia (Maria Dejmek) też wierzy w niewinność dziewczyny i stara się zbudować obiecującą linię obrony. Już w poprzednich odcinkach "Barw szczęścia" wyszło na jaw, że na nagraniu z dnia zabójstwa pojawia się tajemniczy mężczyzna, który śledził wtedy Jowitę. To zaowocuje nowym światłem rzuconym na sprawę morderstwa. 

Póki co, nie wiadomo jeszcze ile czasu Jowita spędzi w areszcie, ale prawdopodobnym jest, że wyjdzie zza krat w najnowszych odcinkach "Barw szczęścia". Kazik to sojusznik z zewnątrz, a dostarczone przez niego nagrania, z pewnością zmienią bieg wydarzeń. Niestety nie dla wszystkich Jowita jest niewinna. Zdaniem Agaty (Natalia Zambrzycka) dziewczyna zawsze miała coś na sumieniu i przez kłótnię o siostrę Patryka, w końcu rozstali się z narzeczonym. Podkomisarz Kodur (Oskar Stoczyński) też nie jest przekonany co do faktycznych wydarzeń z dnia zabójstwa Prota, a wszystko ma się wyjaśnić dopiero w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej.

Przeczytaj: Zmiany w jesiennej ramówce TVP. Powrót uwielbianego serialu i spore opóźnienie kultowej produkcji

Barwy szczęścia po wakacjach. Chora Regina wróci i zacznie nowe życie! Bez Franka?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze