Barwy szczęścia. Iwona znów zakochana! Podejmie ogromne ryzyko i rozpocznie nowe życie z milionerem Tomaszem

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Iwona znów zakochana! Podejmie ogromne ryzyko i rozpocznie nowe życie z milionerem Tomaszem

Barwy szczęścia. Iwona znów zakochana! Podejmie ogromne ryzyko i rozpocznie nowe życie z milionerem Tomaszem - WIDEO

2021-07-03 21:46

W "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 Iwona (Izabela Zwierzyńska) znajdzie sobie nowego faceta. Po bolesnym rozstaniu z ojczymem Markiem (Marcin Perchuć), który nie chciał się z nią ożenić, Pyrka długo rozpaczała, ale wzięła się w garść ze względu na córkę Wioletkę (Aurelia Żarnowiecka). Początek nowego sezonu "Barw szczęścia" będzie zwiastował zmiany w życiu Iwony. Zacznie ją podrywać pacjent, którego uratowała przed śmiercią, Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski). Przystojny milioner będzie miał swoje sposoby, by zdobyć piękną lekarką. Aż wreszcie mu się uda! Na dowód mamy najnowsze WIDEO z planu "Barw szczęścia" tej pary.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 nowe odcinki od września albo pod koniec sierpnia w TVP2

Nowy romans Iwony z "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zwiastował już zwiastun, w którym widać wyraźnie, że pacjent Pyrki poważnie zainteresuje się lekarką. Będzie miał swoje sposoby, żeby ją poderwać, choć ona początkowo będzie się opierała. Powód? Poczuje, że bajecznie bogaty Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski) chce z niej zrobić swoją kolejną zdobycz. Już w 2466 odcinku "Barw szczęścia" dostanie od niego szokujący prezent - diament, ukryty w bukiecie kwiatów. Dla Iwony stanie się jasne, że dla milionera jest tylko zabawką, którą może w ten sposób poniżać. - Potraktował mnie jak kurtyzanę z przełomu wieków, której daje się świecidełka w zamian za usługi - powie ze złością swojemu bratu Hubertowi (Marek Molak).

Nie przegap: Barwy szczęścia. Natalia będzie z Klemensem. Po tym jak obrzydliwie zabawiał się z prostytutką zrobi się między nimi gorąco

Mimo początkowej niechęci Iwony do Tomasza w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej przystojny, majętny biznesmen powoli zacznie zdobywać Pyrkę. Przy nim Iwona rozpocznie nowe życie. Znów uwierzy, że może być szczęśliwa u boku jednego mężczyzny, z którym stworzy pełną rodzinę dla Wioletki. Oczywiście w nowym sezonie "Barw szczęścia" nie będzie bronić Markowi kontaktów z córką, ale raz na zawsze przekreśli ten rozdział swojego życia, w którym była kochanką ojczyma.

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Marek ciężko pożałuje, że nie ożenił się z Iwoną. Straci na zawsze córkę!

Właśnie na planie "Barw szczęścia" kręcono sceny niezwykłej randki Iwony i Tomasza! Nie będzie wcale romantycznie i nastrojowo, bo Kępski postawi na oryginalny sposób zdobycia serca lekarki, która ocaliła go przed śmiercią. Zabierze Iwonę do lasu na rajd samochodowy. Pierwszy raz Pyrka w następnym sezonie "Barw szczęścia" poczuje taką adrenalinę. Sporo zaryzykuje siadając za kierownicą rajdowego auta, ale jednocześnie u boku Tomasza będzie się czuła bezpiecznie jak nigdy wcześniej. Między tą parą wybuchnie wkrótce romans.

Zobaczcie tylko nagranie zza kulis "Barw szczęścia" z Iwoną i Tomaszem >>>

Najnowsze